Miami Homes For Sale

Properties Found: 114 (Displaying 21 - 40)
207 Ne 17th Ave, Fort Lauderdale, FL 33301
  • MLS# A11914815
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,392 sqft
  • $773 / sqft
$1,850,000
2839 Ne 35th St, Fort Lauderdale, FL 33306
  • MLS# A11917133
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 3,261 sqft
  • $1,027 / sqft
$3,349,000
308 Sw 14th Ct, Fort Lauderdale, FL 33315
  • MLS# A11933168
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 2,440 sqft
  • $614 / sqft
$1,499,000
817 Sw 12th St, Fort Lauderdale, FL 33315
  • MLS# A11859524
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,679 sqft
  • $369 / sqft
$620,000
2820 Nw 14th Ct, Fort Lauderdale, FL 33311
  • MLS# A11946093
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,468 sqft
  • $337 / sqft
$495,000
608 Sw 16th Ct, Fort Lauderdale, FL 33315
  • MLS# A11967494
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,527 sqft
  • $502 / sqft
$1,269,000
19 Port Side Dr, Unit 19C, Fort Lauderdale, FL 33316
  • MLS# A12021072
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 2,203 sqft
  • $908 / sqft
$1,999,999
2572 Nw 20th St, Fort Lauderdale, FL 33311
  • MLS# A12007762
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 3,280 sqft
  • $160 / sqft
$525,000
1122 Ne 10th Ave, Unit A, Fort Lauderdale, FL 33304
  • MLS# A12002822
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 2,814 sqft
  • $560 / sqft
$1,575,000
2508 Ne 22nd Ter, Fort Lauderdale, FL 33305
  • MLS# A12022668
  • 4 beds
  • 4 baths
$4,995,000
1161 Nw 15th St, Fort Lauderdale, FL 33311
  • MLS# A11989706
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,386 sqft
  • $338 / sqft
$469,000
2701 N Atlantic Blvd, Fort Lauderdale, FL 33308
  • MLS# A12022541
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 3,084 sqft
  • $1,459 / sqft
$4,500,000
2225 Ne 19th St, Fort Lauderdale, FL 33305
  • MLS# A11970436
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,258 sqft
  • $1,289 / sqft
$4,200,000
1315 Ne 5th Ter, Fort Lauderdale, FL 33304
  • MLS# A12010841
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,780 sqft
  • $520 / sqft
$925,000
2757 Ne 34 Street, Fort Lauderdale, FL 33306
  • MLS# A11997385
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,140 sqft
  • $1,111 / sqft
$3,490,000
1436 Ne 57th St, Fort Lauderdale, FL 33334
  • MLS# A11912433
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,844 sqft
  • $596 / sqft
$1,099,000
700 Ne 14th Ave, Unit 311, Fort Lauderdale, FL 33304
  • MLS# A12017247
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 1,988 sqft
  • $651 / sqft
$1,295,000
2130 Ne 15th St, Fort Lauderdale, FL 33304
  • MLS# A11950132
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 3,150 sqft
  • $1,111 / sqft
$3,499,000
350 Sw 30th Ter, Fort Lauderdale, FL 33312
  • MLS# A11978655
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,310 sqft
  • $238 / sqft
$549,000
1603 Sw 30th Ave, Fort Lauderdale, FL 33312
  • MLS# A11982967
  • 4 beds
  • 5 baths
  • 2,192 sqft
  • $479 / sqft
$1,050,000