Miami Homes For Sale

Properties Found: 114 (Displaying 41 - 60)
1524 Ne 14th Ter, Fort Lauderdale, FL 33304
  • MLS# A12008790
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,889 sqft
  • $476 / sqft
$900,000
1122 Ne 10th Ave, Unit B, Fort Lauderdale, FL 33304
  • MLS# A12002555
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 2,814 sqft
  • $542 / sqft
$1,525,000
104 Ne 16th Ter, Fort Lauderdale, FL 33301
  • MLS# A12004493
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 2,901 sqft
  • $646 / sqft
$1,875,000
1609 Nw 7th Ter, Fort Lauderdale, FL 33311
  • MLS# A11960783
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,034 sqft
  • $275 / sqft
$559,000
1206 Nw 11th St, Fort Lauderdale, FL 33311
  • MLS# A12015409
  • 4 beds
  • 2 baths
$459,999
1135 Ne 11th Ave, Fort Lauderdale, FL 33304
  • MLS# A11974067
  • 4 beds
  • 3 baths
$1,595,000
2431 Ne 18th St, Fort Lauderdale, FL 33305
  • MLS# A11998999
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,557 sqft
  • $704 / sqft
$1,800,000
2947 Nw 9th St, Fort Lauderdale, FL 33311
  • MLS# A12019776
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,602 sqft
  • $437 / sqft
$699,999
2910 Nw 25th St, Fort Lauderdale, FL 33311
  • MLS# A11949232
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,426 sqft
  • $315 / sqft
$449,900
5830 Ne 14th Rd, Fort Lauderdale, FL 33334
  • MLS# A11888496
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,098 sqft
  • $505 / sqft
$1,059,000
1701 Se 10th St, Fort Lauderdale, FL 33316
  • MLS# A11984221
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 4,240 sqft
  • $1,179 / sqft
$5,000,000
1628 Ne 7th Ave, Fort Lauderdale, FL 33305
  • MLS# A11966466
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,168 sqft
  • $514 / sqft
$600,000
910 Nw 17th Ave, Fort Lauderdale, FL 33311
  • MLS# A12017749
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,453 sqft
  • $330 / sqft
$479,000
1808 Coral Ridge Dr, Fort Lauderdale, FL 33305
  • MLS# A12007217
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,387 sqft
  • $551 / sqft
$1,865,000
1419 Sw 21st Ct, Fort Lauderdale, FL 33315
  • MLS# A11982820
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 2,878 sqft
  • $400 / sqft
$1,150,000
451 Sw 38th Ter, Fort Lauderdale, FL 33312
  • MLS# A11962603
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,664 sqft
  • $348 / sqft
$579,000
17 Se 12th Ave, Fort Lauderdale, FL 33301
  • MLS# A11929055
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 2,509 sqft
  • $777 / sqft
$1,950,000
2830 Ne 56th Ct, Fort Lauderdale, FL 33308
  • MLS# A11881358
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 2,357 sqft
  • $817 / sqft
$1,925,000
909 Ne 16th Ave, Fort Lauderdale, FL 33304
  • MLS# A12014975
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,483 sqft
  • $563 / sqft
$1,399,000
2764 Ne 35th St, Fort Lauderdale, FL 33306
  • MLS# A11918567
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,135 sqft
  • $655 / sqft
$1,399,000