Miami Homes For Sale

Properties Found: 114 (Displaying 81 - 100)
2448 Okeechobee Ln, Fort Lauderdale, FL 33312
  • MLS# A12006512
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,962 sqft
  • $861 / sqft
$1,690,000
1825 Ne 26th Ave, Fort Lauderdale, FL 33305
  • MLS# A11869176
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,041 sqft
  • $954 / sqft
$2,900,000
1007 Citrus Isle, Fort Lauderdale, FL 33315
  • MLS# A12000978
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,494 sqft
  • $702 / sqft
$1,750,000
744 Ne 16th Ave, Fort Lauderdale, FL 33304
  • MLS# A11884376
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,649 sqft
  • $755 / sqft
$1,245,000
3371 Nw 67th St, Fort Lauderdale, FL 33309
  • MLS# A11958704
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,751 sqft
  • $381 / sqft
$667,500
817 Nw 17th St, Fort Lauderdale, FL 33311
  • MLS# A11930955
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,333 sqft
  • $439 / sqft
$585,000
2496 Sw 8th St, Fort Lauderdale, FL 33312
  • MLS# A11945927
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,564 sqft
  • $364 / sqft
$569,900
540 Lido Dr, Fort Lauderdale, FL 33301
  • MLS# A11999581
  • 4 beds
  • 5 baths
  • 5,973 sqft
  • $1,154 / sqft
$6,895,000
1380 Sw 34th Ave, Fort Lauderdale, FL 33312
  • MLS# A11987631
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,722 sqft
  • $337 / sqft
$580,000
1243 Nw 3rd Ave, Fort Lauderdale, FL 33311
  • MLS# A11931172
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,250 sqft
  • $479 / sqft
$599,000
1236 Ne 16th Ave, Fort Lauderdale, FL 33304
  • MLS# A11976833
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,359 sqft
  • $550 / sqft
$747,500
2920 Nw 8th St, Fort Lauderdale, FL 33311
  • MLS# A11996067
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,304 sqft
  • $351 / sqft
$458,000
2540 Nw 15th St, Fort Lauderdale, FL 33311
  • MLS# A11790143
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,368 sqft
  • $303 / sqft
$415,000
1115 Sw 5th Pl, Fort Lauderdale, FL 33312
  • MLS# A11902992
  • 4 beds
  • 5 baths
  • 3,771 sqft
  • $768 / sqft
$2,895,000
1628 Nw 5th Ave, Fort Lauderdale, FL 33311
  • MLS# A11975815
  • 4 beds
  • 3 baths
$699,000
5740 Ne 19th Ave, Fort Lauderdale, FL 33308
  • MLS# A11873547
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,262 sqft
  • $431 / sqft
$975,000
325 Sw 16th St, Unit B, Fort Lauderdale, FL 33315
  • MLS# A11983935
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 2,454 sqft
  • $540 / sqft
$1,325,000
1325 Ne 16th Ter, Fort Lauderdale, FL 33304
  • MLS# A11980729
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,430 sqft
  • $729 / sqft
$2,500,000
433 Ne 11th Ave, Fort Lauderdale, FL 33301
  • MLS# A11980724
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 4,361 sqft
  • $791 / sqft
$3,450,000
325 Sw 16th St, Unit A, Fort Lauderdale, FL 33315
  • MLS# A11962097
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 2,454 sqft
  • $529 / sqft
$1,299,000