Miami Homes For Sale

Properties Found: 114 (Displaying 101 - 114)
6020 Ne 18th Ter, Fort Lauderdale, FL 33308
  • MLS# A11963228
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,948 sqft
  • $590 / sqft
$1,150,000
830 Nw 19th Ter, Fort Lauderdale, FL 33311
  • MLS# A11884730
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,400 sqft
  • $332 / sqft
$465,000
2711 Ne 57th Ct, Fort Lauderdale, FL 33308
  • MLS# A11940436
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,250 sqft
  • $840 / sqft
$1,890,000
1155 Nw 9th Ave, Fort Lauderdale, FL 33311
  • MLS# A11936999
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,448 sqft
  • $317 / sqft
$459,000
2423 Nw 23rd Ln, Fort Lauderdale, FL 33311
  • MLS# A11871634
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,666 sqft
  • $354 / sqft
$590,000
3105 Sw 13th St, Fort Lauderdale, FL 33312
  • MLS# A11951587
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,555 sqft
  • $327 / sqft
$509,000
6600 Ne 20th Way, Fort Lauderdale, FL 33308
  • MLS# A11940322
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,984 sqft
  • $542 / sqft
$1,075,000
5320 Ne 16th Ter, Fort Lauderdale, FL 33334
  • MLS# A11937826
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,296 sqft
  • $436 / sqft
$999,999
2421 Nw 23rd Ln, Fort Lauderdale, FL 33311
  • MLS# A11871686
  • 4 beds
  • 2 baths
$590,000
1524 Ne 18th Ave, Fort Lauderdale, FL 33304
  • MLS# A11927612
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,685 sqft
  • $559 / sqft
$1,500,000
1931 Sw 22nd Ave, Fort Lauderdale, FL 33312
  • MLS# A11836943
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,556 sqft
  • $691 / sqft
$1,075,000
1951 Sw 28th Ave, Fort Lauderdale, FL 33312
  • MLS# A11818326
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,214 sqft
  • $654 / sqft
$1,449,000
1745 Ne 52nd St, Fort Lauderdale, FL 33334
  • MLS# A11850696
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,988 sqft
  • $390 / sqft
$774,999
1955 Sw 29th Ave, Unit 2C, Fort Lauderdale, FL 33312
  • MLS# A11630962
  • 4 beds
  • 3 baths
$1,325,000