Miami Homes For Sale

Properties Found: 30 (Displaying 21 - 30)
1515 Dewey St, Hollywood, FL 33020
  • MLS# A11997408
  • 5 beds
  • 3 baths
$949,000
5001 Madison St, Hollywood, FL 33021
  • MLS# A11904925
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 2,579 sqft
  • $572 / sqft
$1,475,000
809 S 17th Ave, Hollywood, FL 33020
  • MLS# A11882836
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,336 sqft
  • $490 / sqft
$1,145,000
1495 Windjammer Way, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A11990219
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 5,302 sqft
  • $820 / sqft
$4,350,000
1348 Silk Oak Dr, Hollywood, FL 33021
  • MLS# A11778732
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,501 sqft
  • $580 / sqft
$1,450,000
1223 Jackson St, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A11976690
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,020 sqft
  • $1,064 / sqft
$2,150,000
1025 Diplomat Parkway, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A11880834
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,637 sqft
  • $1,595 / sqft
$5,800,000
7191 Park St, Hollywood, FL 33024
  • MLS# A11972836
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,004 sqft
  • $299 / sqft
$599,000
2703 Adams St, Hollywood, FL 33020
  • MLS# A11921681
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,856 sqft
  • $301 / sqft
$859,000
1575 Windjammer Way, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A11924945
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 4,138 sqft
  • $966 / sqft
$3,999,000