Miami Homes For Sale

Properties Found: 26 (Displaying 21 - 26)
1600 Nw 120th Ave, Pembroke Pines, FL 33026
  • MLS# A12013885
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 1,990 sqft
  • $440 / sqft
$875,000
930 Nw 197th Ave, Pembroke Pines, FL 33029
  • MLS# A11983906
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,574 sqft
  • $375 / sqft
$965,000
853 Sw 191st Ter, Pembroke Pines, FL 33029
  • MLS# A12014918
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 2,742 sqft
  • $262 / sqft
$719,000
1580 Sw 164th Ave, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A12014794
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,918 sqft
  • $294 / sqft
$1,150,000
15974 Sw 16th St, Pembroke Pines, FL 33027
  • MLS# A11910310
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 3,461 sqft
  • $302 / sqft
$1,044,500
1421 Sw 97th Ave, Pembroke Pines, FL 33025
  • MLS# A11986928
  • 5 beds
  • 2 baths
  • 2,815 sqft
  • $242 / sqft
$680,000