Miami Homes For Sale

Properties Found: 64 (Displaying 1 - 20)
1537 Victoria Isle Way, Weston, FL 33327
  • MLS# A11974028
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 5,365 sqft
  • $419 / sqft
$2,250,000
16709 Botaniko Drive North, Weston, FL 33326
  • MLS# A11995577
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 5,368 sqft
  • $596 / sqft
$3,199,000
1623 Blue Jay Cir, Weston, FL 33327
  • MLS# A11973136
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 3,051 sqft
  • $406 / sqft
$1,240,000
2512 Princeton Court, Weston, FL 33327
  • MLS# A11994852
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 4,763 sqft
  • $609 / sqft
$2,899,000
1828 Aspen Ln, Weston, FL 33327
  • MLS# A12006969
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 2,672 sqft
  • $635 / sqft
$1,697,000
2621 Oakbrook Ln, Weston, FL 33332
  • MLS# A12018498
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 2,716 sqft
  • $396 / sqft
$1,075,000
16740 N Botaniko Dr N, Weston, FL 33326
  • MLS# A11872540
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 5,368 sqft
  • $587 / sqft
$3,150,000
2926 Medinah, Weston, FL 33332
  • MLS# A12019055
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,756 sqft
  • $586 / sqft
$2,200,000
392 Coconut Cir, Weston, FL 33326
  • MLS# A11990916
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 4,828 sqft
  • $440 / sqft
$2,125,000
104 Dockside Cir, Weston, FL 33327
  • MLS# A11951702
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 4,464 sqft
  • $493 / sqft
$2,199,000
863 Vanda Ter, Weston, FL 33327
  • MLS# A12021215
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,339 sqft
  • $352 / sqft
$1,175,000
103 Cameron Ct, Weston, FL 33326
  • MLS# A12013787
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,730 sqft
  • $439 / sqft
$1,198,000
2644 Miller Ct, Weston, FL 33332
  • MLS# A12022436
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,619 sqft
  • $496 / sqft
$1,299,999
2458 Greenbrier Ct, Weston, FL 33327
  • MLS# A11975661
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 3,340 sqft
  • $388 / sqft
$1,295,000
158 Dockside Cir, Weston, FL 33327
  • MLS# A11973748
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,816 sqft
  • $444 / sqft
$1,695,000
19165 N Gardenia Ave, Weston, FL 33332
  • MLS# A11805876
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 4,269 sqft
  • $350 / sqft
$1,495,000
1051 Deerpath Ct, Weston, FL 33326
  • MLS# A12021378
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,822 sqft
  • $408 / sqft
$1,150,000
1640 Island Way, Weston, FL 33326
  • MLS# A12014260
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 3,233 sqft
  • $433 / sqft
$1,400,000
16710 Botaniko Dr N, Weston, FL 33326
  • MLS# A12004496
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 3,772 sqft
  • $630 / sqft
$2,375,000
4441 Stone Ridge Way, Weston, FL 33331
  • MLS# A11952868
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,775 sqft
  • $423 / sqft
$1,175,000