Miami Homes For Sale

Properties Found: 64 (Displaying 21 - 40)
1199 Golden Cane Dr, Weston, FL 33327
  • MLS# A11945421
  • 5 beds
  • 2 baths
  • 2,526 sqft
  • $312 / sqft
$789,000
16492 S Botaniko Dr S, Weston, FL 33326
  • MLS# A11929994
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 3,810 sqft
  • $682 / sqft
$2,599,000
, Weston, FL 33326
  • MLS# A11918418
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 5,368 sqft
  • $652 / sqft
$3,499,000
3520 Paddock Rd, Weston, FL 33331
  • MLS# A11971853
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 4,309 sqft
  • $859 / sqft
$3,699,999
, Weston, FL 33327
  • MLS# A11972725
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,122 sqft
  • $336 / sqft
$1,050,000
2715 Edgewater Court, Weston, FL 33332
  • MLS# A12013891
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,870 sqft
  • $679 / sqft
$1,950,000
4207 W Whitewater Ave, Weston, FL 33332
  • MLS# A12013738
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,144 sqft
  • $398 / sqft
$1,250,000
1396 Victoria Isle Dr, Weston, FL 33327
  • MLS# A11995304
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 3,919 sqft
  • $528 / sqft
$2,070,000
1042 Thistle Creek Ct, Weston, FL 33327
  • MLS# A12001294
  • 5 beds
  • 2 baths
  • 2,133 sqft
  • $420 / sqft
$895,000
2477 Poinciana Dr, Weston, FL 33327
  • MLS# A12009691
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 4,102 sqft
  • $534 / sqft
$2,190,000
900 Spoonbill Cir, Weston, FL 33326
  • MLS# A11954878
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,605 sqft
  • $420 / sqft
$1,095,000
3085 Lakewood Cir, Weston, FL 33332
  • MLS# A11998265
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,455 sqft
  • $456 / sqft
$1,120,000
523 Stonemont Dr, Weston, FL 33326
  • MLS# A11890997
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 2,935 sqft
  • $392 / sqft
$1,149,500
4281 Laurel Ridge Cir, Weston, FL 33331
  • MLS# A12005596
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 2,536 sqft
  • $473 / sqft
$1,200,000
4160 Cascade Ter, Weston, FL 33332
  • MLS# A11976219
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,041 sqft
  • $408 / sqft
$1,240,000
980 Golden Cane Dr, Weston, FL 33327
  • MLS# A12009784
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,678 sqft
  • $373 / sqft
$999,999
1032 Silktree Ln, Weston, FL 33327
  • MLS# A11978823
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,672 sqft
  • $348 / sqft
$930,000
1080 Creekford Dr, Weston, FL 33326
  • MLS# A12007680
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,800 sqft
  • $463 / sqft
$1,295,000
1653 Winterberry Ln, Weston, FL 33327
  • MLS# A11988343
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,672 sqft
  • $457 / sqft
$1,220,000
2538 Eagle Run Dr, Weston, FL 33327
  • MLS# A12016027
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,238 sqft
  • $494 / sqft
$1,599,000