Miami Homes For Sale

Properties Found: 64 (Displaying 41 - 60)
3020 Sorrel Ct, Weston, FL 33331
  • MLS# A12008303
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 5,448 sqft
  • $1,193 / sqft
$6,500,000
3038 Lakewood Dr, Weston, FL 33332
  • MLS# A11992656
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,105 sqft
  • $469 / sqft
$1,455,000
1280 Majesty Ter, Weston, FL 33327
  • MLS# A11961932
  • 5 beds
  • 2 baths
  • 2,450 sqft
  • $357 / sqft
$874,900
16631 Sunset Way, Weston, FL 33326
  • MLS# A11994660
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 3,810 sqft
  • $761 / sqft
$2,900,000
3560 Paddock Rd, Weston, FL 33331
  • MLS# A11977029
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 6,061 sqft
  • $784 / sqft
$4,750,000
343 Coconut Cir, Weston, FL 33326
  • MLS# A11992661
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,617 sqft
  • $470 / sqft
$1,699,000
4394 Fox Ridge Dr, Weston, FL 33331
  • MLS# A12011092
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 2,536 sqft
  • $469 / sqft
$1,190,000
, Weston, FL 33327
  • MLS# A12002082
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,732 sqft
  • $542 / sqft
$1,480,000
910 Sunflower Cir, Weston, FL 33327
  • MLS# A11994222
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,122 sqft
  • $488 / sqft
$1,525,000
16776 Natures Way, Weston, FL 33326
  • MLS# A12001451
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 4,352 sqft
  • $615 / sqft
$2,675,000
16772 Botaniko Dr S, Weston, FL 33326
  • MLS# A11991125
  • 5 beds
  • 6 baths
$3,250,000
714 Heritage Dr, Weston, FL 33326
  • MLS# A11941457
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,860 sqft
  • $385 / sqft
$1,100,000
765 Bayside Ln, Weston, FL 33326
  • MLS# A12004384
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,607 sqft
  • $479 / sqft
$1,250,000
1371 Victoria Isle Dr, Weston, FL 33327
  • MLS# A12008981
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 4,858 sqft
  • $545 / sqft
$2,650,000
2905 Paddock Rd, Weston, FL 33331
  • MLS# A11982352
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 7,841 sqft
  • $1,008 / sqft
$7,900,000
1871 Silverbell Ter, Weston, FL 33327
  • MLS# A12000753
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,672 sqft
  • $472 / sqft
$1,260,000
663 Live Oak Ln, Weston, FL 33327
  • MLS# A11981261
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,240 sqft
  • $491 / sqft
$1,100,000
3066 Lakewood Cir, Weston, FL 33332
  • MLS# A11996245
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,554 sqft
  • $529 / sqft
$1,350,000
1844 Aspen Ln, Weston, FL 33327
  • MLS# A11951213
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,672 sqft
  • $371 / sqft
$989,995
1418 Lantana Dr, Weston, FL 33326
  • MLS# A11811539
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,747 sqft
  • $467 / sqft
$1,750,000