Miami Homes For Sale

Properties Found: 1324 (Displaying 121 - 140)
11455 Nw 88th Ln, Doral, FL 33178
  • MLS# A12004510
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 2,850 sqft
  • $309 / sqft
$880,000
9150 Parkland Bay Dr, Parkland, FL 33076
  • MLS# A11996099
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 3,959 sqft
  • $316 / sqft
$1,249,990
2500 Middle River Dr, Fort Lauderdale, FL 33305
  • MLS# A11980317
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 4,325 sqft
  • $923 / sqft
$3,990,000
7080 Long Leaf Dr, Parkland, FL 33076
  • MLS# A12005843
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,838 sqft
  • $650 / sqft
$2,495,000
14150 Nw 1st Ave, Miami, FL 33168
  • MLS# A12018478
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,634 sqft
  • $626 / sqft
$1,650,000
20401 Sw 48th Pl, Southwest Ranches, FL 33332
  • MLS# A11926571
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 4,651 sqft
  • $429 / sqft
$1,997,000
2561 Lucille Dr, Fort Lauderdale, FL 33316
  • MLS# A11787149
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 5,299 sqft
  • $1,689 / sqft
$8,950,000
65 Nw 118th St, Miami, FL 33168
  • MLS# A11966547
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 2,440 sqft
  • $328 / sqft
$800,000
10181 Nw 131st St, Hialeah Gardens, FL 33018
  • MLS# A11898006
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 4,389 sqft
  • $904 / sqft
$3,969,630
8895 Nw 100th Pl, Doral, FL 33178
  • MLS# A12004062
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 2,992 sqft
  • $318 / sqft
$950,000
6284 Sw 26th St, Miami, FL 33155
  • MLS# A11967781
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 3,390 sqft
  • $413 / sqft
$1,400,000
1141 Waterside Ln, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A12007706
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,359 sqft
  • $774 / sqft
$2,599,777
124 Ne 96th St, Miami Shores, FL 33138
  • MLS# A11906758
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 4,086 sqft
  • $734 / sqft
$2,999,999
5890 Sw 82nd St, South Miami, FL 33143
  • MLS# A12017834
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 4,375 sqft
  • $1,360 / sqft
$5,950,000
3476 Collonade Dr, Wellington, FL 33449
  • MLS# A12016448
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,435 sqft
  • $281 / sqft
$965,000
2461 Se North Lookout Boulevard, Port St Lucie, FL 34984
  • MLS# A11887077
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 4,175 sqft
  • $647 / sqft
$2,700,000
6900 Barquera St, Coral Gables, FL 33146
  • MLS# A11953417
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 4,993 sqft
  • $1,092 / sqft
$5,450,000
18951 Sw 30th St, Miramar, FL 33029
  • MLS# A12020039
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 2,804 sqft
  • $410 / sqft
$1,150,000
25309 Carnoustie Dr, Other, FL 32776
  • MLS# A11982999
  • 5 beds
  • 2 baths
  • 2,033 sqft
  • $239 / sqft
$485,000
12311 Sw 94th Ave, Miami, FL 33176
  • MLS# A12012859
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 4,351 sqft
  • $776 / sqft
$3,375,000