Miami Homes For Sale

Properties Found: 5 (Displaying 1 - 5)
833 Harbour Isle Place, North Palm Beach, FL 33410
  • MLS# A11942498
  • 4 beds
  • 6 baths
  • 6,777 sqft
  • $1,014 / sqft
$6,870,000
868 Country Club Dr, North Palm Beach, FL 33408
  • MLS# A11959584
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 4,974 sqft
  • $955 / sqft
$4,750,000
364 Golfview Rd, Unit 505, North Palm Beach, FL 33408
  • MLS# A11994014
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,024 sqft
  • $329 / sqft
$665,000
848 Harbour Isle Place, North Palm Beach, FL 33410
  • MLS# A11795456
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 4,611 sqft
  • $1,898 / sqft
$8,750,000
849 Harbour Isle Pl, North Palm Beach, FL 33410
  • MLS# A11952745
  • 6 beds
  • 6 baths
  • 7,043 sqft
  • $923 / sqft
$6,500,000