Miami Homes For Sale

Properties Found: 55 (Displaying 41 - 55)
, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11892801
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,470 sqft
  • $284 / sqft
$418,000
7920 Kimberly Blvd, Unit 305, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A12004977
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,108 sqft
  • $203 / sqft
$225,000
7926 Kimberly Blvd, Unit 202, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A12002315
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,108 sqft
  • $208 / sqft
$230,000
7178 Sportsmans Dr, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11883432
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,336 sqft
  • $251 / sqft
$335,000
, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11974842
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,186 sqft
  • $253 / sqft
$300,000
2113 Champions Way, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11999759
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,177 sqft
  • $275 / sqft
$324,000
125 San Remo Blvd, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11998649
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,403 sqft
  • $200 / sqft
$280,000
7690 Sw 7th Ct, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11996604
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,612 sqft
  • $291 / sqft
$469,000
254 San Remo Blvd, Unit 254, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11989370
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,403 sqft
  • $249 / sqft
$350,000
6200 Sw 18th St, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11976212
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,248 sqft
  • $349 / sqft
$435,000
7021 Sw 19th Pl, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11956860
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 955 sqft
  • $330 / sqft
$315,000
1203 Sussex Dr, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11834895
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,408 sqft
  • $249 / sqft
$350,000
6706 Inwood, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11942526
  • 4 beds
  • 2 baths
$1,150,000
7523 Sw 7th Pl, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11918812
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,334 sqft
  • $412 / sqft
$550,000
1309 Sw 75th Ave, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11836344
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,380 sqft
  • $307 / sqft
$424,000