Miami Homes For Sale

Properties Found: 2488 (Displaying 1 - 20)
1181 Sw 141st Ave, Miami, FL 33184
  • MLS# A12014602
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,507 sqft
  • $424 / sqft
$639,000
4216 Sw 138th Ct, Miami, FL 33175
  • MLS# A11897751
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,255 sqft
  • $437 / sqft
$548,500
11350 Sw 57th St, Miami, FL 33173
  • MLS# A11898739
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,537 sqft
  • $602 / sqft
$925,000
1151 Nw 45th St, Miami, FL 33127
  • MLS# A11946802
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,287 sqft
  • $505 / sqft
$649,900
26672 Sw 137th Ct, Miami, FL 33032
  • MLS# A11988209
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,224 sqft
  • $408 / sqft
$500,000
3030 Nw 90th St, Miami, FL 33147
  • MLS# A12000456
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 2,300 sqft
  • $326 / sqft
$750,000
6332 Sw 28th St, Miami, FL 33155
  • MLS# A11998654
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,373 sqft
  • $590 / sqft
$1,399,000
15144 Sw 20th St, Miami, FL 33185
  • MLS# A11922447
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 3,043 sqft
  • $304 / sqft
$925,000
6402 Nw 8th Ave, Miami, FL 33150
  • MLS# A11970731
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,169 sqft
  • $432 / sqft
$505,000
15613 Sw 63rd Ter, Miami, FL 33193
  • MLS# A12017644
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,657 sqft
  • $409 / sqft
$678,000
1901 Nw S River Dr, Unit 16B, Miami, FL 33125
  • MLS# A11980776
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,000 sqft
  • $399 / sqft
$399,000
14800 Sw 183rd Ter, Miami, FL 33187
  • MLS# A12004081
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,330 sqft
  • $353 / sqft
$469,999
6153 Sw 154th Ct, Miami, FL 33193
  • MLS# A12021414
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,395 sqft
  • $313 / sqft
$749,000
7387 Sw 74th Ln, Miami, FL 33143
  • MLS# A11962436
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 3,792 sqft
  • $973 / sqft
$3,690,000
10615 Sw 129th Ct, Miami, FL 33186
  • MLS# A12002269
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,887 sqft
  • $464 / sqft
$875,000
1864 Nw 84th St, Miami, FL 33147
  • MLS# A12008833
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,476 sqft
  • $396 / sqft
$585,000
5815 Sw 107th Pl, Miami, FL 33173
  • MLS# A12014986
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 2,842 sqft
  • $632 / sqft
$1,795,000
323 Nw 104th Ter, Miami, FL 33150
  • MLS# A11986433
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,049 sqft
  • $464 / sqft
$950,000
295 Ne 150th St, Miami, FL 33161
  • MLS# A11906393
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,969 sqft
  • $406 / sqft
$799,999
1417 Sw 139 Ave, Miami, FL 33184
  • MLS# A11930361
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,450 sqft
  • $406 / sqft
$995,000