Miami Homes For Sale

Properties Found: 2488 (Displaying 181 - 200)
610 Ne 164th Ter, Miami, FL 33162
  • MLS# A12020146
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,180 sqft
  • $401 / sqft
$874,900
4220 Sw 14th St, Miami, FL 33134
  • MLS# A12023715
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,723 sqft
  • $748 / sqft
$1,288,000
2921 Sw 152nd Ave, Miami, FL 33185
  • MLS# A12020477
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,065 sqft
  • $424 / sqft
$875,000
1933 S Oak Haven Cir, Miami, FL 33179
  • MLS# A12009727
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,287 sqft
  • $548 / sqft
$1,800,000
3983 Sw 2nd St, Miami, FL 33134
  • MLS# A12018449
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,522 sqft
  • $565 / sqft
$860,000
2255 Nw 63rd St, Miami, FL 33147
  • MLS# A11568876
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 752 sqft
  • $492 / sqft
$370,000
2485 Ne 214th St, Miami, FL 33180
  • MLS# A11983513
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,584 sqft
  • $631 / sqft
$999,900
15046 Sw 148th Pl, Miami, FL 33196
  • MLS# A12015465
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,831 sqft
  • $410 / sqft
$750,000
7761 Sw 122nd Ave, Miami, FL 33183
  • MLS# A11944482
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 5,190 sqft
  • $434 / sqft
$2,250,000
2943 Sw 21st St, Miami, FL 33145
  • MLS# A11980592
  • 4 beds
  • 5 baths
$1,495,000
10570 Sw 56th Ter, Miami, FL 33173
  • MLS# A12012973
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,254 sqft
  • $932 / sqft
$2,100,000
9261 Sw 88 St, Miami, FL 33176
  • MLS# A12015356
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,672 sqft
  • $561 / sqft
$1,499,000
20000 Sw 216th St, Miami, FL 33170
  • MLS# A12007654
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,198 sqft
  • $842 / sqft
$1,850,000
22114 Sw 113th Pl, Miami, FL 33170
  • MLS# A12014525
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,376 sqft
  • $406 / sqft
$559,000
9663 Sw 158th Ct, Miami, FL 33196
  • MLS# A11999755
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,667 sqft
  • $446 / sqft
$1,190,000
10870 Sw 106th Ave, Miami, FL 33176
  • MLS# A11953895
  • 6 beds
  • 4 baths
  • 2,618 sqft
  • $573 / sqft
$1,499,000
8115 Sw 92nd Ct, Miami, FL 33173
  • MLS# A11946166
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 2,997 sqft
  • $483 / sqft
$1,448,000
1835 Nw 85th St, Miami, FL 33147
  • MLS# A11962687
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,096 sqft
  • $411 / sqft
$450,000
842 Nw 9th Ct, Miami, FL 33136
  • MLS# A11970325
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,756 sqft
  • $997 / sqft
$1,750,000
12922 Sw 221st St, Miami, FL 33170
  • MLS# A11960243
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,703 sqft
  • $342 / sqft
$925,000