Miami Homes For Sale

Properties Found: 2477 (Displaying 1,981 - 2,000)
314 Ne 142nd St, Unit 16C, Miami, FL 33161
  • MLS# A11983244
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,200 sqft
  • $238 / sqft
$285,000
9525 Sw 95th Ct, Miami, FL 33176
  • MLS# A11958021
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 6,063 sqft
  • $989 / sqft
$5,995,000
335 Nw 102nd St, Miami, FL 33150
  • MLS# A11944660
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,412 sqft
  • $382 / sqft
$540,000
19230 Sw 216th St, Miami, FL 33170
  • MLS# A11866245
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,272 sqft
  • $1,057 / sqft
$1,345,000
2247 Nw 2nd St, Miami, FL 33125
  • MLS# A11953673
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,352 sqft
  • $404 / sqft
$950,000
2830 Sw 17th St, Miami, FL 33145
  • MLS# A11947067
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,187 sqft
  • $733 / sqft
$870,000
6231 Sw 116th Pl, Unit C, Miami, FL 33173
  • MLS# A11991407
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,550 sqft
  • $255 / sqft
$395,000
2405 Nw 131st Cir, Miami, FL 33167
  • MLS# A11948434
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,840 sqft
  • $351 / sqft
$645,000
12383 Nw 23rd Ct, Miami, FL 33167
  • MLS# A11984596
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,483 sqft
  • $307 / sqft
$455,000
4401 Sw 14th St, Miami, FL 33134
  • MLS# A11963738
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,563 sqft
  • $954 / sqft
$3,400,000
34515 Sw 191st Ct, Miami, FL 33034
  • MLS# A11859497
  • 3 beds
  • 2 baths
$390,000
10250 Sw 135th St, Miami, FL 33176
  • MLS# A11939235
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 3,865 sqft
  • $775 / sqft
$2,995,000
14949 Sw 184th Ave, Miami, FL 33196
  • MLS# A11956716
  • 6 beds
  • 7 baths
  • 9,264 sqft
  • $604 / sqft
$5,600,000
4824 Nw 15th Ct, Miami, FL 33142
  • MLS# A11952775
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,406 sqft
  • $331 / sqft
$465,000
3099 Nw 51st St, Miami, FL 33142
  • MLS# A11992021
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 794 sqft
  • $378 / sqft
$300,000
12430 Nw 20th Av, Miami, FL 33167
  • MLS# A11986340
  • 3 beds
  • 2 baths
$589,000
2304 Nw 99th Ter, Miami, FL 33147
  • MLS# A11992048
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,144 sqft
  • $350 / sqft
$400,000
15751 Sw 141st Ct, Miami, FL 33177
  • MLS# A11992494
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,767 sqft
  • $410 / sqft
$725,000
8355 Nw 32nd Ave, Miami, FL 33147
  • MLS# A11855157
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 1,688 sqft
  • $376 / sqft
$635,000
14052 Sw 167th Ter, Miami, FL 33177
  • MLS# A11989402
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,032 sqft
  • $418 / sqft
$849,999