Miami Homes For Sale

Properties Found: 2476 (Displaying 2,041 - 2,060)
738 Ne 90th St, Unit 207, Miami, FL 33138
  • MLS# A11990004
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,282 sqft
  • $456 / sqft
$585,000
5900 Sw 34th St, Miami, FL 33155
  • MLS# A11989832
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,816 sqft
  • $1,322 / sqft
$2,400,000
19613 Ne 14 Ave, Miami, FL 33179
  • MLS# A11990183
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 4,336 sqft
  • $745 / sqft
$3,230,765
2301 Sw 22nd Ave, Miami, FL 33145
  • MLS# A11957975
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,498 sqft
  • $666 / sqft
$998,000
11041 Sw 166th Ter, Miami, FL 33157
  • MLS# A11954722
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,887 sqft
  • $321 / sqft
$605,000
1880 S Bayshore Dr, Miami, FL 33133
  • MLS# A11972753
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 4,442 sqft
  • $786 / sqft
$3,490,000
748 Nw 133rd Ave, Miami, FL 33182
  • MLS# A11964020
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,543 sqft
  • $460 / sqft
$710,000
19642 Ne 14 Ave, Miami, FL 33179
  • MLS# A11839641
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 3,455 sqft
  • $746 / sqft
$2,575,990
14875 Sw 212th St, Miami, FL 33187
  • MLS# A11731612
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 3,996 sqft
  • $901 / sqft
$3,599,000
331 Ives Dairy Rd, Unit 331-10, Miami, FL 33179
  • MLS# A11974921
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,407 sqft
  • $249 / sqft
$350,000
420 Ne 62nd St, Miami, FL 33138
  • MLS# A11972873
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 2,786 sqft
  • $718 / sqft
$1,999,999
12767 Sw 230th Ter, Miami, FL 33170
  • MLS# A11989559
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,804 sqft
  • $258 / sqft
$465,000
120 Sw 24th Rd, Miami, FL 33129
  • MLS# A11988197
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,038 sqft
  • $1,151 / sqft
$2,345,000
7500 Sw 81st Ave, Miami, FL 33143
  • MLS# A11888672
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 2,452 sqft
  • $938 / sqft
$2,300,000
13705 Sw 84th St, Unit F, Miami, FL 33183
  • MLS# A11988037
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,395 sqft
  • $254 / sqft
$355,000
8320 Ne 3rd Ave, Miami, FL 33138
  • MLS# A11986602
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,391 sqft
  • $816 / sqft
$1,950,000
16062 Sw 43rd Ter, Miami, FL 33185
  • MLS# A11950894
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 2,947 sqft
  • $285 / sqft
$839,900
11702 Sw 137th Pl, Miami, FL 33186
  • MLS# A11941706
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,929 sqft
  • $319 / sqft
$614,999
722 Nw 53rd St, Miami, FL 33127
  • MLS# A11934337
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 662 sqft
  • $1,473 / sqft
$975,000
8003 Sw 158th Pl, Miami, FL 33193
  • MLS# A11987283
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,385 sqft
  • $469 / sqft
$650,000