Miami Homes For Sale

Properties Found: 2488 (Displaying 201 - 220)
8841 Nw 14th Ave, Miami, FL 33147
  • MLS# A12021186
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 1,824 sqft
  • $411 / sqft
$749,999
8967 Sw 117th St, Miami, FL 33176
  • MLS# A11983243
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 4,401 sqft
  • $773 / sqft
$3,399,900
601 Ne 56th St, Miami, FL 33137
  • MLS# A11908655
  • 7 beds
  • 6 baths
  • 5,374 sqft
  • $1,526 / sqft
$8,200,000
18261 Sw 224th St, Miami, FL 33170
  • MLS# A11940939
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 3,104 sqft
  • $701 / sqft
$2,175,000
8891 Sw 28th St, Miami, FL 33165
  • MLS# A11962194
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,588 sqft
  • $546 / sqft
$867,000
14358 Sw 168th St, Miami, FL 33177
  • MLS# A11978281
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,804 sqft
  • $405 / sqft
$730,000
3135 Gifford Ln, Unit C, Miami, FL 33133
  • MLS# A11996730
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,373 sqft
  • $892 / sqft
$1,225,000
21444 Ne 2nd Path, Miami, FL 33179
  • MLS# A12001849
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,485 sqft
  • $357 / sqft
$529,999
9025 Sw 36th St, Miami, FL 33165
  • MLS# A12004084
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,645 sqft
  • $388 / sqft
$638,000
16065 Sw 136th Ter, Miami, FL 33196
  • MLS# A12004607
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,597 sqft
  • $318 / sqft
$824,999
11835 Sw 37th St, Miami, FL 33175
  • MLS# A12009633
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,802 sqft
  • $460 / sqft
$1,290,000
491 Nw 108th Ter, Miami, FL 33168
  • MLS# A12010345
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,326 sqft
  • $414 / sqft
$549,000
16831 Sw 139th Pl, Miami, FL 33177
  • MLS# A12013629
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,171 sqft
  • $436 / sqft
$509,999
3250 Sw 68th Ave, Miami, FL 33155
  • MLS# A12015072
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,075 sqft
  • $721 / sqft
$775,000
6466 Sw 130th Pl, Unit 902, Miami, FL 33183
  • MLS# A12015265
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,150 sqft
  • $328 / sqft
$376,900
10460 Sw 123rd Ct, Miami, FL 33186
  • MLS# A12015909
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,823 sqft
  • $444 / sqft
$809,000
10044 Sw 131st Ter, Miami, FL 33176
  • MLS# A12015179
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,383 sqft
  • $545 / sqft
$1,299,000
4211 Sw 97th Pl, Miami, FL 33165
  • MLS# A12015984
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,330 sqft
  • $548 / sqft
$729,000
11510 Sw 175th St, Miami, FL 33157
  • MLS# A12023988
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,818 sqft
  • $368 / sqft
$669,500
19750 Sw 136th St, Miami, FL 33196
  • MLS# A11940745
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 621 sqft
  • $1,369 / sqft
$849,900