Miami Homes For Sale

Properties Found: 2488 (Displaying 221 - 240)
3250 Sw 68th Ave, Miami, FL 33155
  • MLS# A12015072
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,075 sqft
  • $721 / sqft
$775,000
6466 Sw 130th Pl, Unit 902, Miami, FL 33183
  • MLS# A12015265
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,150 sqft
  • $328 / sqft
$376,900
10460 Sw 123rd Ct, Miami, FL 33186
  • MLS# A12015909
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,823 sqft
  • $444 / sqft
$809,000
10044 Sw 131st Ter, Miami, FL 33176
  • MLS# A12015179
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,383 sqft
  • $545 / sqft
$1,299,000
4211 Sw 97th Pl, Miami, FL 33165
  • MLS# A12015984
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,330 sqft
  • $548 / sqft
$729,000
11510 Sw 175th St, Miami, FL 33157
  • MLS# A12023988
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,818 sqft
  • $368 / sqft
$669,500
19750 Sw 136th St, Miami, FL 33196
  • MLS# A11940745
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 621 sqft
  • $1,369 / sqft
$849,900
10340 Sw 62nd St, Miami, FL 33173
  • MLS# A11966089
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 3,583 sqft
  • $768 / sqft
$2,750,000
2272 Sw 13th St, Miami, FL 33145
  • MLS# A12007918
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,390 sqft
  • $658 / sqft
$915,000
10704 Sw 167th St, Miami, FL 33157
  • MLS# A12016508
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,765 sqft
  • $413 / sqft
$729,000
810 Nw 21st Ct, Miami, FL 33125
  • MLS# A11949595
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,453 sqft
  • $389 / sqft
$564,999
4850 Sw 149th Ct, Unit 15F, Miami, FL 33185
  • MLS# A11951462
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,070 sqft
  • $402 / sqft
$430,000
15130 Sw 164th Ter, Miami, FL 33187
  • MLS# A12013648
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 3,772 sqft
  • $371 / sqft
$1,399,900
17403 Sw 142nd Pl, Miami, FL 33177
  • MLS# A12001984
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,393 sqft
  • $430 / sqft
$599,000
15325 Sw 54th Ter, Miami, FL 33185
  • MLS# A12016995
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,776 sqft
  • $434 / sqft
$770,000
6735 Sw 51st St, Miami, FL 33155
  • MLS# A11949816
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,192 sqft
  • $536 / sqft
$1,175,000
234 Sw 22nd Rd, Miami, FL 33129
  • MLS# A11985717
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 3,444 sqft
  • $1,306 / sqft
$4,498,000
2332 Sw 19th Ter, Miami, FL 33145
  • MLS# A12001706
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,285 sqft
  • $914 / sqft
$1,175,000
3320 Sw 23rd St, Miami, FL 33145
  • MLS# A12003738
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 2,635 sqft
  • $626 / sqft
$1,650,000
536 Nw 48th St, Miami, FL 33127
  • MLS# A11987934
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 3,056 sqft
  • $818 / sqft
$2,499,000