Miami Homes For Sale

Properties Found: 2488 (Displaying 241 - 260)
1190 Nw 50th St, Miami, FL 33127
  • MLS# A12011791
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,116 sqft
  • $484 / sqft
$540,000
22744 Sw 88th Path, Miami, FL 33190
  • MLS# A12020353
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,968 sqft
  • $259 / sqft
$510,000
20800 Ne 5th Ct, Miami, FL 33179
  • MLS# A11999281
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,662 sqft
  • $316 / sqft
$525,000
433 Sw 19th Ave, Miami, FL 33135
  • MLS# A11923000
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,910 sqft
  • $435 / sqft
$830,000
10955 Sw 217th Ter, Miami, FL 33170
  • MLS# A12015090
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 918 sqft
  • $490 / sqft
$450,000
10017 Sw 23rd Ter, Miami, FL 33165
  • MLS# A11996693
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 824 sqft
  • $604 / sqft
$498,000
12415 Nw 7th St, Miami, FL 33182
  • MLS# A11953644
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,152 sqft
  • $348 / sqft
$749,000
13758 Sw 170th Ln, Miami, FL 33177
  • MLS# A11984232
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,130 sqft
  • $353 / sqft
$398,900
21321 Sw 125th Path, Miami, FL 33177
  • MLS# A12003372
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,575 sqft
  • $365 / sqft
$575,000
11412 Sw 41st St, Miami, FL 33165
  • MLS# A12010034
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,340 sqft
  • $448 / sqft
$599,999
1700 Sw 82nd Ave, Miami, FL 33155
  • MLS# A12019486
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,456 sqft
  • $514 / sqft
$749,000
5940 Sw 2nd St, Miami, FL 33144
  • MLS# A12022981
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 890 sqft
  • $702 / sqft
$625,000
10904 Nw 7th St, Unit 201, Miami, FL 33172
  • MLS# A12023694
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,270 sqft
  • $291 / sqft
$370,000
2020 Ne 203rd St, Miami, FL 33179
  • MLS# A11788664
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,674 sqft
  • $708 / sqft
$1,185,000
14252 Sw 175th Ter, Miami, FL 33177
  • MLS# A11989998
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,374 sqft
  • $378 / sqft
$520,000
3180 Sw 26th St, Miami, FL 33133
  • MLS# A11997964
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,492 sqft
  • $643 / sqft
$960,000
19880 Sw 134th Ave, Miami, FL 33177
  • MLS# A12017281
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 3,316 sqft
  • $512 / sqft
$1,699,000
13430 Sw 192nd St, Miami, FL 33177
  • MLS# A12022491
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,654 sqft
  • $602 / sqft
$1,599,000
14442 Sw 14th St, Miami, FL 33184
  • MLS# A12024278
  • 4 beds
  • 4 baths
$1,300,000
3155 Nw 81st Ter, Miami, FL 33147
  • MLS# A12018302
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,552 sqft
  • $322 / sqft
$499,900