Miami Homes For Sale

Properties Found: 2488 (Displaying 261 - 280)
23021 Sw 128th Pl, Miami, FL 33170
  • MLS# A12023426
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,820 sqft
  • $297 / sqft
$539,980
2365 Sw 21st Ave, Miami, FL 33145
  • MLS# A11982065
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,953 sqft
  • $742 / sqft
$1,450,000
15341 Sw 36th St, Miami, FL 33185
  • MLS# A12024107
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,473 sqft
  • $347 / sqft
$858,000
15540 Sw 152nd Ter, Miami, FL 33187
  • MLS# A12004978
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,998 sqft
  • $292 / sqft
$875,000
16654 Sw 103rd Ln, Miami, FL 33196
  • MLS# A12014650
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,742 sqft
  • $373 / sqft
$649,900
4789 Nw 1st St, Miami, FL 33126
  • MLS# A11970675
  • 4 beds
  • 2 baths
$989,000
8331 Sw 100th St, Miami, FL 33156
  • MLS# A12023015
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,191 sqft
  • $2,182 / sqft
$2,599,000
21015 Ne 19th Ct, Miami, FL 33179
  • MLS# A12011934
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,631 sqft
  • $796 / sqft
$1,299,000
14154 Kendale Lakes Cir, Miami, FL 33183
  • MLS# A12017028
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,628 sqft
  • $307 / sqft
$499,999
15481 Sw 155th Ter, Miami, FL 33187
  • MLS# A12017576
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,448 sqft
  • $531 / sqft
$769,000
22820 Sw 179th Pl, Miami, FL 33170
  • MLS# A11924825
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,932 sqft
  • $515 / sqft
$995,000
1173 Nw 135th Ct, Miami, FL 33182
  • MLS# A11988892
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,314 sqft
  • $302 / sqft
$699,888
9875 Sw 83rd St, Miami, FL 33173
  • MLS# A12023367
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,539 sqft
  • $487 / sqft
$749,000
5116 Nw 3rd Ave, Miami, FL 33127
  • MLS# A12023960
  • 3 beds
  • 3 baths
$1,049,000
14876 Sw 132nd Ave, Miami, FL 33186
  • MLS# A12017051
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,415 sqft
  • $352 / sqft
$849,000
11001 Sw 218th Ter, Miami, FL 33170
  • MLS# A12024075
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,710 sqft
  • $351 / sqft
$600,000
3280 Sw 16th Ter, Miami, FL 33145
  • MLS# A12023953
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 1,982 sqft
  • $795 / sqft
$1,575,000
320 Nw 61st Ave, Miami, FL 33126
  • MLS# A12020149
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,005 sqft
  • $359 / sqft
$720,000
301 Sw 36th Ave, Miami, FL 33135
  • MLS# A12023267
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 925 sqft
  • $930 / sqft
$860,000
305 Nw 58th St, Miami, FL 33127
  • MLS# A11917526
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,000 sqft
  • $475 / sqft
$475,000