Miami Homes For Sale

Properties Found: 2488 (Displaying 281 - 300)
10934 Sw 137th Ct, Miami, FL 33186
  • MLS# A12015514
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 3,122 sqft
  • $288 / sqft
$899,999
14441 S Biscayne River Rd, Miami, FL 33161
  • MLS# A12021832
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,640 sqft
  • $920 / sqft
$1,509,000
9625 Sw 164th St, Miami, FL 33157
  • MLS# A12011384
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,578 sqft
  • $380 / sqft
$599,000
3500 Sw 13th St, Miami, FL 33145
  • MLS# A11991560
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,607 sqft
  • $528 / sqft
$849,000
13926 Sw 175th Ter, Miami, FL 33177
  • MLS# A11985184
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,270 sqft
  • $337 / sqft
$428,000
1501 Sw 21st St, Miami, FL 33145
  • MLS# A12014449
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,571 sqft
  • $711 / sqft
$1,829,000
17911 Sw 228th St, Miami, FL 33170
  • MLS# A11994296
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 3,053 sqft
  • $393 / sqft
$1,199,000
11260 Sw 181st Ter, Miami, FL 33157
  • MLS# A12021726
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,905 sqft
  • $312 / sqft
$595,000
1753 Nocatee Dr, Miami, FL 33133
  • MLS# A11988176
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,772 sqft
  • $1,154 / sqft
$3,199,000
20 Ne 11 St # 3611, Miami, FL 33132
  • MLS# A12021159
  • 1 bath
$689,000
5701 Sw 117th Ave, Miami, FL 33183
  • MLS# A12023441
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 821 sqft
  • $822 / sqft
$675,000
2420 Nw 34th St, Miami, FL 33142
  • MLS# A12022400
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,914 sqft
  • $379 / sqft
$725,000
12360 Sw 145th St, Miami, FL 33186
  • MLS# A12023266
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,578 sqft
  • $333 / sqft
$525,000
14001 Sw 108th St, Miami, FL 33186
  • MLS# A12023908
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,263 sqft
  • $375 / sqft
$849,000
7625 Sw 99th Ct, Miami, FL 33173
  • MLS# A12021801
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,300 sqft
  • $442 / sqft
$575,000
71 Nw 18th Ave, Miami, FL 33125
  • MLS# A12022917
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,092 sqft
  • $481 / sqft
$525,000
2864 Sw 138th Path, Miami, FL 33175
  • MLS# A12023812
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 3,026 sqft
  • $329 / sqft
$995,000
9631 Sw 148th Pl, Miami, FL 33196
  • MLS# A12023669
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,492 sqft
  • $395 / sqft
$590,000
5700 Nw 9th Ave, Miami, FL 33127
  • MLS# A12023597
  • 7 beds
  • 3 baths
  • 2,986 sqft
  • $201 / sqft
$600,000
, Miami, FL 33179
  • MLS# A12007947
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,781 sqft
  • $319 / sqft
$568,899