Miami Homes For Sale

Properties Found: 2488 (Displaying 321 - 340)
2969 Nw 59 St, Miami, FL 33142
  • MLS# A12013705
  • 3 beds
  • 2 baths
$439,900
11807 Sw 112th Ave, Miami, FL 33176
  • MLS# A11984436
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,972 sqft
  • $862 / sqft
$1,699,999
9151 Nw 32 Ave, Miami, FL 33147
  • MLS# A12014279
  • 3 beds
  • 3 baths
$439,900
9155 Nw 32 Ave, Miami, FL 33147
  • MLS# A12014342
  • 3 beds
  • 3 baths
$439,900
1755 Nw 107 St, Miami, FL 33167
  • MLS# A12018356
  • 3 beds
  • 3 baths
$434,000
1759 Nw 107 St, Miami, FL 33167
  • MLS# A12018365
  • 3 beds
  • 3 baths
$434,000
170 Ne 151st St, Miami, FL 33162
  • MLS# A12019876
  • 4 beds
  • 3 baths
$1,050,000
172 Ne 151 St, Miami, FL 33162
  • MLS# A12019962
  • 4 beds
  • 3 baths
$1,050,000
17184 Sw 138th Ct, Miami, FL 33177
  • MLS# A12017555
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,380 sqft
  • $326 / sqft
$450,000
1000 Nw N River Dr, Unit 20, Miami, FL 33136
  • MLS# A11936561
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,192 sqft
  • $533 / sqft
$635,000
9000 W Flagler St, Unit 7, Miami, FL 33174
  • MLS# A11978876
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,261 sqft
  • $329 / sqft
$415,000
12330 Sw 195th Ter, Miami, FL 33177
  • MLS# A11962220
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,824 sqft
  • $382 / sqft
$697,000
11413 Sw 148th St, Miami, FL 33176
  • MLS# A11927394
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 945 sqft
  • $466 / sqft
$440,000
12900 Sw 229th St, Miami, FL 33170
  • MLS# A11986932
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 3,252 sqft
  • $234 / sqft
$760,000
16252 Sw 42nd Ter, Miami, FL 33185
  • MLS# A11997737
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,266 sqft
  • $388 / sqft
$879,000
8140 Nw 14th Pl, Miami, FL 33147
  • MLS# A12008936
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,193 sqft
  • $293 / sqft
$349,000
19050 Sw 125th Ave, Miami, FL 33177
  • MLS# A12017100
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,124 sqft
  • $292 / sqft
$620,000
1901 Nw S River Dr, Unit 30C, Miami, FL 33125
  • MLS# A11985538
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,000 sqft
  • $410 / sqft
$410,000
10091 Sw 137th Pl, Miami, FL 33186
  • MLS# A11824815
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,668 sqft
  • $376 / sqft
$627,777
1820 Sw 25th Ave, Miami, FL 33145
  • MLS# A11964261
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 960 sqft
  • $536 / sqft
$515,000