Miami Homes For Sale

Properties Found: 2488 (Displaying 361 - 380)
7426 Sw 162nd Ct, Miami, FL 33193
  • MLS# A12023056
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,644 sqft
  • $344 / sqft
$565,000
7601 Sw 105th Ave, Miami, FL 33173
  • MLS# A11974914
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,716 sqft
  • $358 / sqft
$615,000
65 Nw 118th St, Miami, FL 33168
  • MLS# A11966547
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 2,440 sqft
  • $328 / sqft
$800,000
17455 Sw 192nd St, Miami, FL 33187
  • MLS# A12021112
  • 2 beds
  • 2 baths
$1,195,000
4014 Sw 144th Pl, Miami, FL 33175
  • MLS# A12023674
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,509 sqft
  • $513 / sqft
$1,800,000
3585 Sw 129th Ave, Miami, FL 33175
  • MLS# A11894976
  • 4 beds
  • 5 baths
  • 3,714 sqft
  • $1,010 / sqft
$3,750,000
7130 Nw 21st Ct, Miami, FL 33147
  • MLS# A11880973
  • 4 beds
  • 1 bath
  • 1,947 sqft
  • $308 / sqft
$599,999
14620 Sw 151st Ter, Miami, FL 33186
  • MLS# A11986700
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,781 sqft
  • $429 / sqft
$764,900
7821 Sw 9th Ter, Miami, FL 33144
  • MLS# A11995962
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,987 sqft
  • $317 / sqft
$629,000
14170 Sw 152nd Pl, Miami, FL 33196
  • MLS# A12023013
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,166 sqft
  • $346 / sqft
$750,000
1733 Nw 66th St, Miami, FL 33147
  • MLS# A11975368
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 833 sqft
  • $373 / sqft
$311,000
5101 N Miami Ave, Miami, FL 33137
  • MLS# A11978523
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,918 sqft
  • $599 / sqft
$1,149,000
3860 Little Ave, Miami, FL 33133
  • MLS# A11840104
  • 7 beds
  • 7 baths
  • 5,893 sqft
  • $2,018 / sqft
$11,895,000
2400 Sw 103rd Ct, Miami, FL 33165
  • MLS# A12023244
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,320 sqft
  • $508 / sqft
$670,000
7980 Sw 52nd Ave, Miami, FL 33143
  • MLS# A12022231
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,358 sqft
  • $1,387 / sqft
$3,270,000
12834 Sw 134th St, Miami, FL 33186
  • MLS# A11982000
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,758 sqft
  • $313 / sqft
$550,000
10730 Sw 47th St, Miami, FL 33165
  • MLS# A12022902
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,000 sqft
  • $579 / sqft
$579,000
18236 Sw 148th Rd, Miami, FL 33187
  • MLS# A12016682
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,256 sqft
  • $366 / sqft
$460,000
541 Nw 109th St, Miami, FL 33168
  • MLS# A12005308
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,429 sqft
  • $532 / sqft
$760,000
45 Ne 186th Ter, Miami, FL 33179
  • MLS# A11971767
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,415 sqft
  • $389 / sqft
$550,000