Miami Homes For Sale

Properties Found: 2488 (Displaying 21 - 40)
12237 Sw 193rd St, Miami, FL 33177
  • MLS# A11967942
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 1,751 sqft
  • $443 / sqft
$775,000
13801 Sw 34th St, Miami, FL 33175
  • MLS# A11986688
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,567 sqft
  • $978 / sqft
$3,490,000
4756 Sw 7th St, Miami, FL 33134
  • MLS# A11997886
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,285 sqft
  • $454 / sqft
$583,000
172 Nw 116th St, Miami, FL 33168
  • MLS# A12002996
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,256 sqft
  • $469 / sqft
$589,000
1130 Sw 86th Ct, Miami, FL 33144
  • MLS# A11935956
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,177 sqft
  • $749 / sqft
$2,380,000
1841 Ne 196th Ter, Miami, FL 33179
  • MLS# A11941304
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,401 sqft
  • $691 / sqft
$2,350,000
1644 Nw 8th Ter, Miami, FL 33125
  • MLS# A11965871
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 2,640 sqft
  • $473 / sqft
$1,250,000
5770 La Luneta Ave, Miami, FL 33155
  • MLS# A11667324
  • 6 beds
  • 7 baths
  • 6,198 sqft
  • $641 / sqft
$3,975,000
14452 Sw 10th St, Miami, FL 33184
  • MLS# A11948328
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 2,650 sqft
  • $415 / sqft
$1,099,500
22301 Sw 117th Pl, Miami, FL 33170
  • MLS# A11961698
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,202 sqft
  • $465 / sqft
$559,000
1737 Sw 10th St, Miami, FL 33135
  • MLS# A11965381
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,828 sqft
  • $790 / sqft
$1,445,000
11395 Sw 88th Ave, Miami, FL 33176
  • MLS# A11972113
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 5,063 sqft
  • $987 / sqft
$4,995,000
19801 Ne 23rd Ave, Miami, FL 33180
  • MLS# A11975560
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 3,249 sqft
  • $1,447 / sqft
$4,700,000
721 Sw 11th Street, Unit A, Miami, FL 33129
  • MLS# A11986148
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,274 sqft
  • $745 / sqft
$1,695,000
17950 Sw 192nd St, Miami, FL 33187
  • MLS# A11992670
  • 4 beds
  • 5 baths
  • 3,648 sqft
  • $1,234 / sqft
$4,500,000
11298 Nw 21st Ct, Miami, FL 33167
  • MLS# A11999096
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,193 sqft
  • $326 / sqft
$715,000
13216 Sw 45th Ln, Miami, FL 33175
  • MLS# A12003525
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,606 sqft
  • $368 / sqft
$960,000
6230 Sw 27th St, Miami, FL 33155
  • MLS# A12012635
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,411 sqft
  • $670 / sqft
$945,000
14421 Sw 155th Pl, Miami, FL 33196
  • MLS# A12023398
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,468 sqft
  • $443 / sqft
$650,000
790 Nw 63rd St, Miami, FL 33150
  • MLS# A11849784
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,138 sqft
  • $466 / sqft
$530,000