Miami Homes For Sale

Properties Found: 2488 (Displaying 381 - 400)
12216 Sw 110th Ln, Miami, FL 33186
  • MLS# A11954989
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,050 sqft
  • $410 / sqft
$430,000
3070 Nw 97th St, Miami, FL 33147
  • MLS# A12021346
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,225 sqft
  • $440 / sqft
$539,000
1141 Ne 90th St, Miami, FL 33138
  • MLS# A12022508
  • 5 beds
  • 5 baths
$5,400,000
5735 Sw 4th St, Miami, FL 33144
  • MLS# A11970870
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 1,955 sqft
  • $512 / sqft
$999,990
16400 Sw 173rd Ave, Miami, FL 33187
  • MLS# A11954149
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,091 sqft
  • $453 / sqft
$1,399,000
536 Sw 88th Ct, Miami, FL 33174
  • MLS# A11979105
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,372 sqft
  • $480 / sqft
$659,000
20820 San Simeon Way, Unit 26-G, Miami, FL 33179
  • MLS# A11703497
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,665 sqft
  • $186 / sqft
$309,900
3204 Bird Ave, Unit 104, Miami, FL 33133
  • MLS# A12020441
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,425 sqft
  • $737 / sqft
$1,050,000
221 Sw 25th Rd, Miami, FL 33129
  • MLS# A12015728
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 5,368 sqft
  • $913 / sqft
$4,900,000
10215 Sw 171st St, Miami, FL 33157
  • MLS# A11948860
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 2,210 sqft
  • $271 / sqft
$600,000
6382 Sw 38th St, Miami, FL 33155
  • MLS# A12001326
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,010 sqft
  • $772 / sqft
$780,000
6931 Sw 159th Pl, Miami, FL 33193
  • MLS# A11999139
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,987 sqft
  • $367 / sqft
$729,999
21342 Sw 132nd Pl, Miami, FL 33177
  • MLS# A11812348
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,804 sqft
  • $307 / sqft
$860,000
12715 Sw 96th Ter, Miami, FL 33186
  • MLS# A11983012
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,790 sqft
  • $461 / sqft
$825,000
35 Sw 63rd Ct, Miami, FL 33144
  • MLS# A11731743
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,662 sqft
  • $415 / sqft
$689,000
455 Ne 210th Ter, Miami, FL 33179
  • MLS# A12022523
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,525 sqft
  • $308 / sqft
$469,000
3600 Stewart Ave, Miami, FL 33133
  • MLS# A12010462
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 4,173 sqft
  • $2,511 / sqft
$10,480,000
261 Nw 73rd Ter, Miami, FL 33150
  • MLS# A12023087
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,228 sqft
  • $1,050 / sqft
$1,290,000
11750 Sw 31st St, Miami, FL 33175
  • MLS# A12022718
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,768 sqft
  • $395 / sqft
$699,000
22555 Sw 125th Ave, Unit 13A, Miami, FL 33170
  • MLS# A12023108
  • 5 beds
  • 4 baths
$639,990