Miami Homes For Sale

Properties Found: 2488 (Displaying 401 - 420)
16125 Sw 65th Ln, Miami, FL 33193
  • MLS# A12023196
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 3,468 sqft
  • $317 / sqft
$1,100,000
7855 Sw 22nd St, Miami, FL 33155
  • MLS# A12011314
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,325 sqft
  • $528 / sqft
$700,000
7222 Sw 52nd Ct, Miami, FL 33143
  • MLS# A11934124
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,688 sqft
  • $946 / sqft
$3,489,000
22004 Sw 113th Pl, Miami, FL 33170
  • MLS# A11836533
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,201 sqft
  • $458 / sqft
$550,000
13050 Sw 26th St, Miami, FL 33175
  • MLS# A11973409
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 3,109 sqft
  • $740 / sqft
$2,300,000
67 Ne 44th St, Miami, FL 33137
  • MLS# A11936538
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,422 sqft
  • $826 / sqft
$1,175,000
511 Nw 62nd Ave, Miami, FL 33126
  • MLS# A12014899
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 1,746 sqft
  • $298 / sqft
$519,900
1431 Sw 20th St, Miami, FL 33145
  • MLS# A11959330
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,237 sqft
  • $711 / sqft
$1,590,000
14884 Sw 162nd St, Miami, FL 33187
  • MLS# A12021476
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,870 sqft
  • $414 / sqft
$775,000
8351 Sw 124th Ave, Unit 106, Miami, FL 33183
  • MLS# A12021142
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,857 sqft
  • $288 / sqft
$535,000
10825 Sw 91st Ln, Miami, FL 33176
  • MLS# A11901033
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,408 sqft
  • $307 / sqft
$740,000
348 Ne 117th St, Miami, FL 33161
  • MLS# A11972131
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,513 sqft
  • $569 / sqft
$1,430,000
13282 Sw 227th St, Miami, FL 33170
  • MLS# A11998345
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,070 sqft
  • $388 / sqft
$803,000
12923 Sw 135th Ter, Miami, FL 33186
  • MLS# A11978704
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,670 sqft
  • $320 / sqft
$535,000
21424 Ne 19th Ct, Miami, FL 33179
  • MLS# A11951979
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,862 sqft
  • $524 / sqft
$1,500,000
10820 Ne 5th Ave, Miami, FL 33161
  • MLS# A12002103
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,373 sqft
  • $509 / sqft
$699,000
3669 Frow Ave, Miami, FL 33133
  • MLS# A11979487
  • 4 beds
  • 3 baths
$2,599,000
14421 Harrison St, Miami, FL 33176
  • MLS# A11948288
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,695 sqft
  • $304 / sqft
$515,000
5250 Nw 24th Ave, Miami, FL 33142
  • MLS# A12002968
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,840 sqft
  • $326 / sqft
$600,000
19701 Sw 197th Ave, Miami, FL 33187
  • MLS# A11935251
  • 7 beds
  • 5 baths
  • 4,343 sqft
  • $484 / sqft
$2,100,000