Miami Homes For Sale

Properties Found: 2488 (Displaying 421 - 440)
19701 Sw 197th Ave, Miami, FL 33187
  • MLS# A11935251
  • 7 beds
  • 5 baths
  • 4,343 sqft
  • $484 / sqft
$2,100,000
3160 Sw 142nd Ave, Miami, FL 33175
  • MLS# A12005224
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,058 sqft
  • $532 / sqft
$1,095,000
3566 Thomas Ave, Miami, FL 33133
  • MLS# A12014429
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,014 sqft
  • $962 / sqft
$975,000
18049 Sw 152nd Ave, Miami, FL 33187
  • MLS# A12023076
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,726 sqft
  • $393 / sqft
$679,000
3036 Sw 27th Ave, Unit 5, Miami, FL 33133
  • MLS# A11905698
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 960 sqft
  • $706 / sqft
$678,000
910 Sw 140th Ave, Miami, FL 33184
  • MLS# A11979356
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,934 sqft
  • $371 / sqft
$718,000
1133 Belle Meade Island Dr, Miami, FL 33138
  • MLS# A11559610
  • 7 beds
  • 5 baths
  • 7,435 sqft
  • $3,080 / sqft
$22,899,800
14560 Sw 22nd Ter, Miami, FL 33175
  • MLS# A11965282
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,939 sqft
  • $616 / sqft
$1,195,000
18105 Sw 158th St, Miami, FL 33187
  • MLS# A12022537
  • 8 beds
  • 10 baths
$11,500,000
10040 Sw 124th St, Miami, FL 33176
  • MLS# A12017439
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 4,039 sqft
  • $867 / sqft
$3,500,000
3584 Saint Gaudens Rd, Miami, FL 33133
  • MLS# A12004318
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 1,550 sqft
  • $4,355 / sqft
$6,750,000
8525 Sw 54th Ct, Miami, FL 33143
  • MLS# A11995078
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 2,460 sqft
  • $1,301 / sqft
$3,200,000
10529 Nw 35th Ave, Miami, FL 33147
  • MLS# A11986775
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 1,932 sqft
  • $323 / sqft
$624,900
12202 Sw 216th St, Miami, FL 33170
  • MLS# A11952361
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,054 sqft
  • $408 / sqft
$430,000
235 Nw 59th St, Miami, FL 33127
  • MLS# A12009739
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,582 sqft
  • $398 / sqft
$629,999
1221 Sw 122nd Ave, Unit 207, Miami, FL 33184
  • MLS# A12017670
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 897 sqft
  • $334 / sqft
$300,000
2330 Ne 195th St, Miami, FL 33180
  • MLS# A12023181
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 2,335 sqft
  • $664 / sqft
$1,550,000
815 Ne 76th St, Miami, FL 33138
  • MLS# A12007216
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 3,309 sqft
  • $2,063 / sqft
$6,825,000
280 Nw 47th St, Miami, FL 33127
  • MLS# A12019442
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 3,567 sqft
  • $925 / sqft
$3,299,000
4825 Sw 149th Ct, Unit 18B, Miami, FL 33185
  • MLS# A11990954
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,360 sqft
  • $309 / sqft
$420,000