Miami Homes For Sale

Properties Found: 2488 (Displaying 441 - 460)
15445 Sw 57th St, Miami, FL 33193
  • MLS# A11972263
  • 7 beds
  • 4 baths
  • 1,665 sqft
  • $504 / sqft
$839,900
1930 Sw 82nd Ave, Miami, FL 33155
  • MLS# A11980843
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,346 sqft
  • $483 / sqft
$649,900
4746 Nw 10th Ave, Miami, FL 33127
  • MLS# A12016478
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,252 sqft
  • $411 / sqft
$925,000
8200 Sw 102nd St, Miami, FL 33156
  • MLS# A12020948
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,112 sqft
  • $840 / sqft
$1,775,000
10747 Nw 22nd Ct, Miami, FL 33167
  • MLS# A11987924
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,444 sqft
  • $429 / sqft
$619,000
7740 Sw 52nd Ave, Miami, FL 33143
  • MLS# A12013098
  • 6 beds
  • 7 baths
  • 6,936 sqft
  • $1,262 / sqft
$8,750,000
2987 Bird Ave, Miami, FL 33133
  • MLS# A11995119
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,033 sqft
  • $692 / sqft
$715,000
8285 Sw 104th St, Miami, FL 33156
  • MLS# A11991737
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,670 sqft
  • $393 / sqft
$1,050,000
12471 Sw 190th Ter, Miami, FL 33177
  • MLS# A12008996
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,872 sqft
  • $373 / sqft
$698,000
13010 Sw 80th St, Miami, FL 33183
  • MLS# A11932283
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,875 sqft
  • $373 / sqft
$700,000
2610 Nw 19th Ave, Miami, FL 33142
  • MLS# A12023106
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 2,236 sqft
  • $244 / sqft
$545,000
9975 Sw 85th St, Miami, FL 33173
  • MLS# A11999855
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,920 sqft
  • $443 / sqft
$849,990
17850 Sw 112th Ave, Miami, FL 33157
  • MLS# A12011078
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,695 sqft
  • $437 / sqft
$739,900
7220 Sw 69th Ct, Miami, FL 33143
  • MLS# A12018610
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,902 sqft
  • $565 / sqft
$1,640,000
9860 Sw 122nd St, Miami, FL 33176
  • MLS# A11972841
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,991 sqft
  • $578 / sqft
$1,150,000
2984 Mary St, Miami, FL 33133
  • MLS# A12013238
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,092 sqft
  • $847 / sqft
$925,000
6001 Sw 35th St, Miami, FL 33155
  • MLS# A11973485
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 3,621 sqft
  • $795 / sqft
$2,880,000
3495 Sw 3rd Avenue, Miami, FL 33145
  • MLS# A11953098
  • 6 beds
  • 5 baths
  • 3,700 sqft
  • $808 / sqft
$2,990,000
17181 Sw 91st St, Miami, FL 33196
  • MLS# A11965590
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,120 sqft
  • $330 / sqft
$699,000
266 Nw 32nd St, Miami, FL 33127
  • MLS# A12023033
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,343 sqft
  • $931 / sqft
$1,250,000