Miami Homes For Sale

Properties Found: 2488 (Displaying 461 - 480)
2811 Sw 17th St, Miami, FL 33145
  • MLS# A11941730
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,203 sqft
  • $697 / sqft
$839,000
17106 Sw 138th Ct, Miami, FL 33177
  • MLS# A12004677
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,130 sqft
  • $345 / sqft
$390,000
1534 Sw 3rd St, Miami, FL 33135
  • MLS# A12023012
  • 4 beds
  • 3 baths
$2,300,000
15486 Sw 23rd Ln, Miami, FL 33185
  • MLS# A12021841
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,372 sqft
  • $443 / sqft
$1,050,000
, Miami, FL 33150
  • MLS# A12022577
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,182 sqft
  • $440 / sqft
$520,000
643 Ne 191st Ter, Miami, FL 33179
  • MLS# A12022086
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,318 sqft
  • $396 / sqft
$918,000
425 Ne 114th St, Miami, FL 33161
  • MLS# A11944194
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,044 sqft
  • $562 / sqft
$1,149,000
2285 Nw 89th St, Miami, FL 33147
  • MLS# A11925277
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 870 sqft
  • $539 / sqft
$469,000
5500 Nw 14th Ave, Miami, FL 33142
  • MLS# A12022809
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,386 sqft
  • $480 / sqft
$665,000
11843 Sw 208 Terr, Miami, FL 33177
  • MLS# A12022332
  • 2 beds
  • 1 bath
$490,000
1122 Nw 38th St, Miami, FL 33127
  • MLS# A12022920
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,058 sqft
  • $454 / sqft
$480,000
17621 Ne 7th Ave, Miami, FL 33162
  • MLS# A12022899
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,529 sqft
  • $719 / sqft
$1,099,000
5991 Sw 35 St, Miami, FL 33155
  • MLS# A12008606
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 3,826 sqft
  • $771 / sqft
$2,950,000
20120 Sw 133rd Ave, Miami, FL 33177
  • MLS# A11978462
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 4,083 sqft
  • $460 / sqft
$1,879,000
16713 Sw 107th Pl, Miami, FL 33157
  • MLS# A12018596
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,778 sqft
  • $394 / sqft
$699,900
, Miami, FL 33196
  • MLS# A11989081
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,672 sqft
  • $406 / sqft
$679,000
17815 Ne 7th Ct, Miami, FL 33162
  • MLS# A11988630
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,577 sqft
  • $476 / sqft
$750,000
12345 Sw 94th Ter, Miami, FL 33186
  • MLS# A12005168
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,671 sqft
  • $299 / sqft
$499,000
13440 Sw 108th St Cir N, Miami, FL 33186
  • MLS# A12022041
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,173 sqft
  • $409 / sqft
$480,000
14017 Sw 160th Ter, Miami, FL 33177
  • MLS# A12022602
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,567 sqft
  • $351 / sqft
$549,999