Miami Homes For Sale

Properties Found: 2488 (Displaying 501 - 520)
10268 Sw 145th Ct, Miami, FL 33186
  • MLS# A11994592
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,830 sqft
  • $388 / sqft
$710,000
9665 Sw 136th St, Miami, FL 33176
  • MLS# A12021859
  • 5 beds
  • 4 baths
$1,800,000
9201 Sw 102nd St, Miami, FL 33176
  • MLS# A12016347
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 4,016 sqft
  • $728 / sqft
$2,925,000
10009 Sw 228th Ter, Miami, FL 33190
  • MLS# A11971185
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,539 sqft
  • $286 / sqft
$440,000
9422 Sw 127th Ave, Miami, FL 33186
  • MLS# A11903762
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,707 sqft
  • $434 / sqft
$740,000
10321 Sw 17th St, Miami, FL 33165
  • MLS# A11998399
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,235 sqft
  • $380 / sqft
$849,900
70 Nw 47th Ter, Miami, FL 33127
  • MLS# A11944744
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,192 sqft
  • $905 / sqft
$1,079,000
4825 Sw 111th Ave, Miami, FL 33165
  • MLS# A12011006
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,635 sqft
  • $498 / sqft
$815,000
13402 Sw 153rd St, Unit 1904, Miami, FL 33177
  • MLS# A11828847
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,700 sqft
  • $323 / sqft
$549,000
9220 Sw 94th Pl, Miami, FL 33176
  • MLS# A11924991
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 2,402 sqft
  • $520 / sqft
$1,249,999
12517 Nw 23rd Pl, Miami, FL 33167
  • MLS# A11877906
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,827 sqft
  • $356 / sqft
$650,000
9440 Sw 136th St, Miami, FL 33176
  • MLS# A11900665
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,206 sqft
  • $1,541 / sqft
$3,400,000
18109 Sw 142nd Ct, Miami, FL 33177
  • MLS# A12010147
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,459 sqft
  • $377 / sqft
$550,000
15012 Sw 45th Ln, Miami, FL 33185
  • MLS# A11990396
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,060 sqft
  • $388 / sqft
$799,500
178 Ne 45th St, Miami, FL 33137
  • MLS# A11971455
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,280 sqft
  • $991 / sqft
$3,249,000
372 Ne 162nd St, Miami, FL 33162
  • MLS# A12021688
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,658 sqft
  • $338 / sqft
$559,900
781 Ne 195th St, Miami, FL 33179
  • MLS# A12022707
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,106 sqft
  • $284 / sqft
$598,000
3142 Sw 141st Ave, Miami, FL 33175
  • MLS# A12014701
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,989 sqft
  • $440 / sqft
$875,000
11159 Sw 154th Pl, Miami, FL 33196
  • MLS# A12005604
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,386 sqft
  • $335 / sqft
$465,000
8661 Nw 4th Ter, Unit 903, Miami, FL 33126
  • MLS# A12020652
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,560 sqft
  • $308 / sqft
$480,000