Miami Homes For Sale

Properties Found: 2488 (Displaying 521 - 540)
13621 Sw 103rd Ave, Miami, FL 33176
  • MLS# A11980346
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,730 sqft
  • $438 / sqft
$1,195,000
725 Ne 76th St, Miami, FL 33138
  • MLS# A12018842
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,839 sqft
  • $1,004 / sqft
$2,850,000
17064 Sw 90th Way, Miami, FL 33196
  • MLS# A12020341
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,120 sqft
  • $335 / sqft
$710,000
1360 Nw 117th St, Miami, FL 33167
  • MLS# A11947255
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 780 sqft
  • $465 / sqft
$363,000
4600 Sw 104th Ave, Miami, FL 33165
  • MLS# A11974065
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,378 sqft
  • $544 / sqft
$750,000
8840 Sw 102nd Ter, Miami, FL 33176
  • MLS# A11969447
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 4,564 sqft
  • $547 / sqft
$2,495,000
6990 Sw 58th St, Miami, FL 33143
  • MLS# A11976635
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,590 sqft
  • $1,010 / sqft
$3,625,000
8301 Sw 53rd Ave, Miami, FL 33143
  • MLS# A12011289
  • 7 beds
  • 6 baths
  • 6,702 sqft
  • $1,917 / sqft
$12,850,000
22936 Sw 115th Ct, Miami, FL 33170
  • MLS# A12005848
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,652 sqft
  • $354 / sqft
$585,000
14600 Sw 156th Ave, Miami, FL 33196
  • MLS# A11963437
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,957 sqft
  • $321 / sqft
$629,000
12121 Sw 107th St, Miami, FL 33186
  • MLS# A11979671
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,333 sqft
  • $299 / sqft
$996,500
3729 Kumquat Ave, Miami, FL 33133
  • MLS# A11928584
  • 7 beds
  • 7 baths
$3,400,000
340 Sw 20th Road, Miami, FL 33129
  • MLS# A11951929
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 4,606 sqft
  • $1,086 / sqft
$5,000,000
3685 Royal Palm Ave, Miami, FL 33133
  • MLS# A11989144
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 3,292 sqft
  • $1,671 / sqft
$5,500,000
21080 Sw 127th Pl, Miami, FL 33177
  • MLS# A12022382
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,652 sqft
  • $364 / sqft
$965,990
14234 Sw 75th Ter, Miami, FL 33183
  • MLS# A12012526
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 1,656 sqft
  • $598 / sqft
$990,000
1283 Nw 45th St, Miami, FL 33142
  • MLS# A11995893
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,165 sqft
  • $412 / sqft
$480,000
2651 Sw 152nd Ct, Miami, FL 33185
  • MLS# A11927424
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,403 sqft
  • $235 / sqft
$800,000
503 Nw 43rd Pl, Miami, FL 33126
  • MLS# A12001383
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,344 sqft
  • $402 / sqft
$540,000
560 Ne 110th Ter, Miami, FL 33161
  • MLS# A11969959
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,490 sqft
  • $487 / sqft
$724,900