Miami Homes For Sale

Properties Found: 2488 (Displaying 561 - 580)
14531 Sw 160th Ct, Miami, FL 33196
  • MLS# A11999587
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,908 sqft
  • $398 / sqft
$759,000
13220 Sw 5th St, Miami, FL 33184
  • MLS# A11942306
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,305 sqft
  • $345 / sqft
$795,000
130 Ne 45th St, Miami, FL 33137
  • MLS# A12005089
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 3,325 sqft
  • $1,203 / sqft
$3,999,000
1920 Nw 21st Ter, Miami, FL 33142
  • MLS# A11971467
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,178 sqft
  • $594 / sqft
$700,000
22405 Sw 102nd Ave, Miami, FL 33190
  • MLS# A12007845
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,806 sqft
  • $291 / sqft
$524,900
775 Ne 76th St, Miami, FL 33138
  • MLS# A11966175
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,890 sqft
  • $820 / sqft
$1,549,000
10135 Sw 156th Ave, Miami, FL 33196
  • MLS# A12015661
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,243 sqft
  • $356 / sqft
$799,000
3200 Thomas Ave, Miami, FL 33133
  • MLS# A11956998
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 3,268 sqft
  • $1,147 / sqft
$3,750,000
1053 Ne 149th St, Miami, FL 33161
  • MLS# A11982028
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 600 sqft
  • $748 / sqft
$449,000
15115 Ne 6th Ave, Unit 32, Miami, FL 33162
  • MLS# A11817598
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,620 sqft
  • $148 / sqft
$239,000
840 Nw 67th St, Miami, FL 33150
  • MLS# A12021489
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,149 sqft
  • $505 / sqft
$579,999
1541 Nw 1st Ct, Miami, FL 33136
  • MLS# A11945693
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,480 sqft
  • $676 / sqft
$1,000,000
3361 Sw 28th St, Miami, FL 33133
  • MLS# A12005015
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,564 sqft
  • $480 / sqft
$750,000
3620 Sw 92nd Ave, Miami, FL 33165
  • MLS# A11965179
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,114 sqft
  • $663 / sqft
$739,000
1132 Nw 118th St, Miami, FL 33168
  • MLS# A11881200
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,267 sqft
  • $268 / sqft
$340,000
10551 Sw 141st Dr, Miami, FL 33176
  • MLS# A11963791
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,156 sqft
  • $415 / sqft
$480,000
14309 Sw 181st St, Miami, FL 33177
  • MLS# A12020817
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,226 sqft
  • $477 / sqft
$585,000
19596 Sw 130th Avenue Road, Miami, FL 33177
  • MLS# A12017109
  • 5 beds
  • 4 baths
$1,249,000
471 Ne 53rd St, Miami, FL 33137
  • MLS# A12022257
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,436 sqft
  • $696 / sqft
$1,695,000
20465 Sw 200th St, Miami, FL 33187
  • MLS# A12022222
  • 4 beds
  • 6 baths
  • 1,721 sqft
  • $668 / sqft
$1,150,000