Miami Homes For Sale

Properties Found: 2488 (Displaying 41 - 60)
1815 Fairhaven Pl, Miami, FL 33133
  • MLS# A11901377
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,665 sqft
  • $1,978 / sqft
$7,250,000
666 Ne 164th Ter, Miami, FL 33162
  • MLS# A11985300
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,238 sqft
  • $581 / sqft
$719,000
13890 Sw 43rd Ter, Miami, FL 33175
  • MLS# A12005530
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,330 sqft
  • $435 / sqft
$579,000
6651 Sw 148th Court, Miami, FL 33193
  • MLS# A12013711
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,892 sqft
  • $462 / sqft
$875,000
1780 Nw 49th St, Miami, FL 33142
  • MLS# A12015240
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,040 sqft
  • $534 / sqft
$555,000
1720 Espanola Dr, Miami, FL 33133
  • MLS# A11974471
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,090 sqft
  • $1,456 / sqft
$4,500,000
11541 Sw 100th St, Miami, FL 33176
  • MLS# A11982132
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,098 sqft
  • $443 / sqft
$929,000
14716 Sw 111th Ter, Miami, FL 33196
  • MLS# A11983832
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,102 sqft
  • $390 / sqft
$820,000
14782 Sw 181st Ter, Miami, FL 33187
  • MLS# A12002245
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,321 sqft
  • $356 / sqft
$470,000
19533 Sw 130th Ave, Miami, FL 33177
  • MLS# A12007597
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,385 sqft
  • $458 / sqft
$1,550,000
19805 Ne 22nd Ave, Miami, FL 33180
  • MLS# A12014126
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 3,267 sqft
  • $612 / sqft
$2,000,000
3577 Charles Ave, Miami, FL 33133
  • MLS# A11896154
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,120 sqft
  • $1,067 / sqft
$1,195,000
101 Ne 63rd St, Miami, FL 33138
  • MLS# A11951288
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,128 sqft
  • $355 / sqft
$400,000
11893 Sw 197th St, Miami, FL 33177
  • MLS# A12001299
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,764 sqft
  • $453 / sqft
$799,000
1733 Sw 151st Pl, Miami, FL 33185
  • MLS# A12015830
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 3,043 sqft
  • $393 / sqft
$1,197,000
1092 N Venetian Dr, Miami, FL 33139
  • MLS# A12018036
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,650 sqft
  • $1,801 / sqft
$6,575,000
7004 Sw 139th Pl, Miami, FL 33183
  • MLS# A11921197
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,787 sqft
  • $464 / sqft
$830,000
12019 Sw 77th Ter, Miami, FL 33183
  • MLS# A12012951
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 3,129 sqft
  • $503 / sqft
$1,575,000
11380 Sw 131st St, Miami, FL 33176
  • MLS# A12012417
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,620 sqft
  • $439 / sqft
$1,150,000
53 Nw 68th St, Miami, FL 33150
  • MLS# A12019909
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,147 sqft
  • $740 / sqft
$849,000