Miami Homes For Sale

Properties Found: 2488 (Displaying 581 - 600)
15530 Sw 59th St, Miami, FL 33193
  • MLS# A12022245
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,271 sqft
  • $337 / sqft
$765,000
2100 Sw 25th St, Miami, FL 33133
  • MLS# A11891550
  • 6 beds
  • 3 baths
  • 2,147 sqft
  • $210 / sqft
$450,000
15200 Sw 109 Ave, Miami, FL 33157
  • MLS# A11968967
  • 3 beds
  • 2 baths
$685,000
315 Ne 160th Ter, Miami, FL 33162
  • MLS# A11957522
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,513 sqft
  • $430 / sqft
$650,000
4065 Battersea Rd, Miami, FL 33133
  • MLS# A12007440
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,676 sqft
  • $896 / sqft
$3,295,000
8887 Sw 62nd Ter, Unit 10-A, Miami, FL 33173
  • MLS# A12021408
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,780 sqft
  • $353 / sqft
$629,000
8224 Nw 1st Pl, Miami, FL 33150
  • MLS# A12021268
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,659 sqft
  • $329 / sqft
$545,000
11541 Sw 97th St, Miami, FL 33176
  • MLS# A12020613
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,755 sqft
  • $442 / sqft
$775,000
8123 Sw 95th Ct, Miami, FL 33173
  • MLS# A11984671
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,512 sqft
  • $661 / sqft
$1,000,000
2124 Nw 81st St, Miami, FL 33147
  • MLS# A11999645
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,020 sqft
  • $649 / sqft
$661,700
7825 Sw 103rd Pl, Miami, FL 33173
  • MLS# A11982740
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,966 sqft
  • $300 / sqft
$589,900
22952 Sw 127th Ct, Unit 1, Miami, FL 33170
  • MLS# A11925599
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,694 sqft
  • $271 / sqft
$459,900
12321 Sw 214th Ter, Miami, FL 33177
  • MLS# A12018307
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,083 sqft
  • $415 / sqft
$449,000
19220 Ne 25th Ave, Unit 271B, Miami, FL 33180
  • MLS# A11984393
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,688 sqft
  • $246 / sqft
$415,000
22430 Sw 113th Ct, Miami, FL 33170
  • MLS# A12015507
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,200 sqft
  • $438 / sqft
$525,000
10830 Sw 170th Ter, Miami, FL 33157
  • MLS# A12016289
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 2,386 sqft
  • $322 / sqft
$769,000
635 Sw 64th Ct, Miami, FL 33144
  • MLS# A11921029
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,048 sqft
  • $568 / sqft
$595,000
13455 Sw 104th Ter, Miami, FL 33186
  • MLS# A12012733
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,897 sqft
  • $443 / sqft
$840,000
5340 Sw 5th St, Miami, FL 33134
  • MLS# A11889459
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 932 sqft
  • $805 / sqft
$750,000
1816 Sw 23rd St, Miami, FL 33145
  • MLS# A12019662
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 3,624 sqft
  • $655 / sqft
$2,374,000