Miami Homes For Sale

Properties Found: 2488 (Displaying 601 - 620)
3373 Sw 29th Ter, Miami, FL 33133
  • MLS# A11994588
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,520 sqft
  • $493 / sqft
$750,000
1021 Nw 48th St, Miami, FL 33127
  • MLS# A12000004
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,093 sqft
  • $548 / sqft
$599,500
11911 Sw 231st Lane, Miami, FL 33170
  • MLS# A12021603
  • 4 beds
  • 3 baths
$709,990
1667 Nw 67th St, Miami, FL 33147
  • MLS# A12021684
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,652 sqft
  • $209 / sqft
$345,000
3510 Nw 82nd St, Miami, FL 33147
  • MLS# A12021823
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,118 sqft
  • $358 / sqft
$399,999
280 Nw 101st St, Miami, FL 33150
  • MLS# A12019891
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 880 sqft
  • $682 / sqft
$599,900
2976 Bird Ave, Unit 18, Miami, FL 33133
  • MLS# A11977522
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 840 sqft
  • $923 / sqft
$775,000
370 Flagami Blvd, Miami, FL 33144
  • MLS# A11985255
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,845 sqft
  • $420 / sqft
$775,000
11245 Sw 111th St, Miami, FL 33176
  • MLS# A12001725
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,632 sqft
  • $336 / sqft
$549,000
5300 Nw 30th Pl, Miami, FL 33142
  • MLS# A12012865
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,508 sqft
  • $364 / sqft
$549,000
1030 Nw 141st St, Miami, FL 33168
  • MLS# A12009162
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 720 sqft
  • $576 / sqft
$415,000
13016 Sw 142nd Ter, Miami, FL 33186
  • MLS# A11996747
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,668 sqft
  • $369 / sqft
$615,000
14212 Ne 4th Ave, Miami, FL 33161
  • MLS# A12021706
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,584 sqft
  • $379 / sqft
$599,900
14606 Sw 22nd Ter, Miami, FL 33175
  • MLS# A11989380
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 2,806 sqft
  • $437 / sqft
$1,225,000
3522 William Avenue, Miami, FL 33133
  • MLS# A12013946
  • 2 beds
  • 3 baths
$1,895,000
1379 N Venetian Way, Miami, FL 33139
  • MLS# A11917679
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 5,303 sqft
  • $3,111 / sqft
$16,500,000
3310 Sw 106th Ave, Miami, FL 33165
  • MLS# A11837365
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,651 sqft
  • $429 / sqft
$709,000
13203 Sw 188th Ter, Miami, FL 33177
  • MLS# A11894242
  • 5 beds
  • 4 baths
$1,200,000
725 Ne 81st St, Miami, FL 33138
  • MLS# A12015674
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,732 sqft
  • $808 / sqft
$1,400,000
1545 Nw 8th Ter, Miami, FL 33125
  • MLS# A11965861
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,628 sqft
  • $323 / sqft
$849,000