Miami Homes For Sale

Properties Found: 2488 (Displaying 621 - 640)
14990 Nw 11th Ct, Miami, FL 33168
  • MLS# A12016797
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,625 sqft
  • $307 / sqft
$499,000
1812 Nw 64th St, Miami, FL 33147
  • MLS# A11986262
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 800 sqft
  • $494 / sqft
$395,000
347 Nw 42nd St, Miami, FL 33127
  • MLS# A11902646
  • 4 beds
  • 1 bath
  • 1,038 sqft
  • $578 / sqft
$600,000
17501 Sw 140th Ct, Miami, FL 33177
  • MLS# A11964107
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,255 sqft
  • $351 / sqft
$440,000
5510 Nw 1st Ave, Miami, FL 33127
  • MLS# A11998260
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,178 sqft
  • $760 / sqft
$895,000
8224 Sw 157th Ct, Miami, FL 33193
  • MLS# A11953545
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,631 sqft
  • $374 / sqft
$610,000
801 Opa Locka Blvd, Miami, FL 33168
  • MLS# A11971138
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,215 sqft
  • $383 / sqft
$465,000
15463 Sw 57th St, Miami, FL 33193
  • MLS# A11994514
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,790 sqft
  • $413 / sqft
$740,000
13890 Sw 64th St, Miami, FL 33183
  • MLS# A11974048
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,200 sqft
  • $374 / sqft
$449,000
686 Ne 191st Ter, Miami, FL 33179
  • MLS# A11745114
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,808 sqft
  • $398 / sqft
$720,000
2680 Sw 142nd Ave, Miami, FL 33175
  • MLS# A11960873
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,482 sqft
  • $423 / sqft
$1,049,000
12215 Sw 217th St, Miami, FL 33170
  • MLS# A12007944
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,376 sqft
  • $358 / sqft
$850,000
20345 Ne 10th Ct, Miami, FL 33179
  • MLS# A11973655
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,671 sqft
  • $389 / sqft
$650,000
360 Sw 28th Rd, Miami, FL 33129
  • MLS# A11942361
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 4,033 sqft
  • $644 / sqft
$2,599,000
15413 Sw 116th Ter, Miami, FL 33196
  • MLS# A12020285
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,293 sqft
  • $414 / sqft
$950,000
3169 Nw 102nd St, Miami, FL 33147
  • MLS# A12001522
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,638 sqft
  • $363 / sqft
$594,000
12425 Nw 22nd Ave, Miami, FL 33167
  • MLS# A12021730
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,318 sqft
  • $216 / sqft
$499,777
15202 Sw 46th Ln, Unit C-75, Miami, FL 33185
  • MLS# A11980109
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,560 sqft
  • $285 / sqft
$444,900
21000 Ne 26th Ave, Miami, FL 33180
  • MLS# A11801119
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,579 sqft
  • $633 / sqft
$999,000
10421 Nw 33rd Ave, Miami, FL 33147
  • MLS# A11928534
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,200 sqft
  • $330 / sqft
$725,000