Miami Homes For Sale

Properties Found: 2488 (Displaying 641 - 660)
2810 Crystal Ct, Miami, FL 33133
  • MLS# A11802996
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,668 sqft
  • $1,079 / sqft
$1,799,000
11532 Sw 148th Path, Miami, FL 33196
  • MLS# A11835372
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,578 sqft
  • $333 / sqft
$525,000
300 S Biscayne River Dr, Miami, FL 33169
  • MLS# A12017023
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,225 sqft
  • $404 / sqft
$899,500
9370 Sw 82nd St, Miami, FL 33173
  • MLS# A11995497
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,651 sqft
  • $766 / sqft
$1,265,000
15805 Sw 99th Ct, Miami, FL 33157
  • MLS# A12017963
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,525 sqft
  • $410 / sqft
$624,999
14510 Sw 142nd Ct Cir S, Miami, FL 33186
  • MLS# A12019567
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,799 sqft
  • $375 / sqft
$674,900
14543 Sw 97th St, Miami, FL 33186
  • MLS# A11968297
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,755 sqft
  • $330 / sqft
$580,000
14909 Sw 8th Ter, Miami, FL 33194
  • MLS# A12019660
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,775 sqft
  • $310 / sqft
$550,000
12865 Nw 24th Ave, Miami, FL 33167
  • MLS# A12011818
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,695 sqft
  • $294 / sqft
$499,000
4640 Sunset Dr, Miami, FL 33143
  • MLS# A11756015
  • 7 beds
  • 8 baths
  • 7,339 sqft
  • $1,526 / sqft
$11,200,000
2920 Sw 25th Ter, Unit B, Miami, FL 33133
  • MLS# A12019952
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,210 sqft
  • $678 / sqft
$1,499,000
555 Ne 73rd St, Miami, FL 33138
  • MLS# A12021610
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,517 sqft
  • $755 / sqft
$1,145,000
2451 Nw 11th St, Miami, FL 33125
  • MLS# A12016481
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,974 sqft
  • $445 / sqft
$879,000
3420 Charles Ave, Miami, FL 33133
  • MLS# A12005860
  • 5 beds
  • 2 baths
  • 1,344 sqft
  • $856 / sqft
$1,150,000
6517 Sw 116th Pl, Unit D, Miami, FL 33173
  • MLS# A12018887
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,340 sqft
  • $336 / sqft
$450,000
11903 Sw 231 Lane, Miami, FL 33170
  • MLS# A12006277
  • 3 beds
  • 2 baths
$684,990
23149 Sw 119th Ave, Miami, FL 33170
  • MLS# A12020829
  • 4 beds
  • 3 baths
$749,990
4196 S Douglas Rd, Miami, FL 33133
  • MLS# A12020056
  • 6 beds
  • 6 baths
  • 5,825 sqft
  • $1,888 / sqft
$10,995,000
23171 Sw 119th Ave, Miami, FL 33170
  • MLS# A12005790
  • 4 beds
  • 3 baths
$699,990
11919 Sw 231 Lane, Miami, FL 33170
  • MLS# A12012321
  • 3 beds
  • 2 baths
$699,990