Miami Homes For Sale

Properties Found: 2488 (Displaying 661 - 680)
11902 Sw 231 Lane, Miami, FL 33170
  • MLS# A12005816
  • 4 beds
  • 3 baths
$709,990
14333 Memorial Hwy, Unit 9K, Miami, FL 33161
  • MLS# A12021340
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,182 sqft
  • $295 / sqft
$349,000
15619 Sw 112th Dr, Miami, FL 33196
  • MLS# A12020453
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,073 sqft
  • $316 / sqft
$655,000
20021 Ne 25th Ave, Miami, FL 33180
  • MLS# A12016667
  • 6 beds
  • 5 baths
  • 3,937 sqft
  • $876 / sqft
$3,450,000
12373 Nw 24th Pl, Miami, FL 33167
  • MLS# A11857720
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,331 sqft
  • $434 / sqft
$578,000
6535 Sw 26th St, Miami, FL 33155
  • MLS# A12010008
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,446 sqft
  • $632 / sqft
$1,545,000
610 Nw 25th Ct, Miami, FL 33125
  • MLS# A11924060
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,711 sqft
  • $553 / sqft
$1,499,800
7840 Sw 18th Ter, Miami, FL 33155
  • MLS# A11926445
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 2,586 sqft
  • $443 / sqft
$1,145,000
1662 Diplomat Dr, Miami, FL 33179
  • MLS# A11964934
  • 4 beds
  • 4 baths
$1,872,000
3185 Washington St, Miami, FL 33133
  • MLS# A11958529
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,205 sqft
  • $1,193 / sqft
$3,825,000
8901 Sw 120th St, Miami, FL 33176
  • MLS# A11974432
  • 6 beds
  • 6 baths
  • 4,822 sqft
  • $1,109 / sqft
$5,350,000
6291 Sw 50th St, Miami, FL 33155
  • MLS# A12020284
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,475 sqft
  • $768 / sqft
$1,900,000
1560 Ne 151st St, Unit 102, Miami, FL 33162
  • MLS# A12012830
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,075 sqft
  • $298 / sqft
$320,000
11969 Sw 216th St, Miami, FL 33170
  • MLS# A12012971
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 810 sqft
  • $394 / sqft
$319,000
9195 Fontainebleau Blvd, Unit 6, Miami, FL 33172
  • MLS# A12008788
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,400 sqft
  • $335 / sqft
$469,000
20033 Ne 2nd Pl, Miami, FL 33179
  • MLS# A11948250
  • 2 beds
  • 3 baths
  • 1,792 sqft
  • $276 / sqft
$495,000
3551 Sw 152nd Pass, Miami, FL 33185
  • MLS# A11995333
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,008 sqft
  • $398 / sqft
$799,000
1518 Nw 65th St, Miami, FL 33147
  • MLS# A11967429
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,196 sqft
  • $389 / sqft
$464,900
12840 Nw 22nd Ave, Miami, FL 33167
  • MLS# A11830859
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,564 sqft
  • $396 / sqft
$619,000
5132 Nw 14th Ave, Miami, FL 33142
  • MLS# A11962466
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,196 sqft
  • $431 / sqft
$515,000