Miami Homes For Sale

Properties Found: 2488 (Displaying 681 - 700)
1125 Ne 210th Ter, Miami, FL 33179
  • MLS# A12018012
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,466 sqft
  • $299 / sqft
$439,000
8791 Sw 85th St, Miami, FL 33173
  • MLS# A12021153
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,846 sqft
  • $596 / sqft
$1,099,999
13611 Sw 77th St, Miami, FL 33183
  • MLS# A12018098
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,796 sqft
  • $501 / sqft
$899,000
18280 Sw 202nd St, Miami, FL 33187
  • MLS# A11955135
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 5,310 sqft
  • $245 / sqft
$1,300,000
2631 Ne 214th St, Miami, FL 33180
  • MLS# A11750488
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,276 sqft
  • $524 / sqft
$669,000
22464 Sw 109th Psge, Miami, FL 33170
  • MLS# A12010444
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,774 sqft
  • $380 / sqft
$675,000
725 Nw 24th Ct, Miami, FL 33125
  • MLS# A12020218
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,595 sqft
  • $270 / sqft
$700,000
3400 Sw 108th Ave, Miami, FL 33165
  • MLS# A12020481
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,413 sqft
  • $580 / sqft
$1,400,000
2766 Sw 33rd Ave, Unit 2766, Miami, FL 33133
  • MLS# A12002492
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,278 sqft
  • $636 / sqft
$1,448,000
3000 Nw 5th St, Miami, FL 33125
  • MLS# A12003125
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,966 sqft
  • $305 / sqft
$599,900
3407 Day Ave, Unit 3407, Miami, FL 33133
  • MLS# A11988497
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,522 sqft
  • $751 / sqft
$1,895,000
6430 Sw 112th Pl, Miami, FL 33173
  • MLS# A12005579
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,837 sqft
  • $365 / sqft
$670,000
2933 Nw 48th Ter, Miami, FL 33142
  • MLS# A11998626
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 810 sqft
  • $537 / sqft
$434,900
12936 Nw 22nd Pl, Miami, FL 33167
  • MLS# A12006497
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,820 sqft
  • $346 / sqft
$629,000
10360 Sw 24th St, Miami, FL 33165
  • MLS# A11967907
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,560 sqft
  • $429 / sqft
$669,000
12530 Sw 94th Ln, Miami, FL 33186
  • MLS# A12000807
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,614 sqft
  • $331 / sqft
$535,000
3101 Nw 99th St, Miami, FL 33147
  • MLS# A12020326
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,033 sqft
  • $339 / sqft
$349,999
22345 Sw 118th Ct, Miami, FL 33170
  • MLS# A12014194
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,075 sqft
  • $464 / sqft
$499,000
8835 Sw 27th St, Miami, FL 33165
  • MLS# A12021092
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,111 sqft
  • $450 / sqft
$949,000
3525 Day Ave, Miami, FL 33133
  • MLS# A11983620
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,260 sqft
  • $991 / sqft
$1,249,000