Miami Homes For Sale

Properties Found: 2488 (Displaying 701 - 720)
11810 Sw 172nd St, Miami, FL 33177
  • MLS# A12009240
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,857 sqft
  • $366 / sqft
$680,000
1198 Nw 61st St, Miami, FL 33127
  • MLS# A12009008
  • 8 beds
  • 4 baths
  • 3,952 sqft
  • $85 / sqft
$337,000
, Miami, FL 33168
  • MLS# A12019991
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,448 sqft
  • $442 / sqft
$640,000
5260 Sw 2nd St, Miami, FL 33134
  • MLS# A12003773
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,586 sqft
  • $422 / sqft
$669,000
12221 Sw 93rd St, Miami, FL 33186
  • MLS# A12003980
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,434 sqft
  • $349 / sqft
$850,000
17831 Nw 84th Ct, Miami, FL 33015
  • MLS# A11936718
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,719 sqft
  • $611 / sqft
$1,050,000
9062 Sw 147th Ct, Miami, FL 33196
  • MLS# A12015600
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,449 sqft
  • $369 / sqft
$535,000
503 Ne 61st St, Miami, FL 33137
  • MLS# A11892972
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,181 sqft
  • $468 / sqft
$1,020,000
527 Ne 61st St, Miami, FL 33137
  • MLS# A11892987
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,345 sqft
  • $420 / sqft
$984,900
14291 Sw 171st Ter, Miami, FL 33177
  • MLS# A11918820
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,171 sqft
  • $440 / sqft
$515,000
17617 Sw 140th Ct, Miami, FL 33177
  • MLS# A11960293
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,319 sqft
  • $326 / sqft
$429,900
400 Nw 128th Ave, Miami, FL 33182
  • MLS# A11839752
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 4,131 sqft
  • $533 / sqft
$2,200,000
1727 Sw 11th Ter, Miami, FL 33135
  • MLS# A11974790
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,035 sqft
  • $412 / sqft
$1,250,000
3645 Sw 25th Ter, Miami, FL 33133
  • MLS# A11999948
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,302 sqft
  • $595 / sqft
$774,995
15502 Sw 102nd Ave, Miami, FL 33157
  • MLS# A12019687
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,058 sqft
  • $520 / sqft
$550,000
21024 Sw 118th Pl, Miami, FL 33177
  • MLS# A11850343
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,531 sqft
  • $339 / sqft
$519,000
1346 Nw 44th St, Miami, FL 33142
  • MLS# A11916640
  • 3 beds
  • 2 baths
$649,900
11522 Sw 149th Path, Miami, FL 33196
  • MLS# A11977198
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,528 sqft
  • $353 / sqft
$540,000
4661 Sw 101st Ave, Miami, FL 33165
  • MLS# A11987330
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,956 sqft
  • $358 / sqft
$699,990
7840 Sw 98th St, Miami, FL 33156
  • MLS# A12018017
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 4,618 sqft
  • $1,039 / sqft
$4,800,000