Miami Homes For Sale

Properties Found: 2488 (Displaying 721 - 740)
8330 Sw 154th Ave, Unit 35, Miami, FL 33193
  • MLS# A12006564
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,450 sqft
  • $269 / sqft
$389,900
11417 Sw 35 Ln, Miami, FL 33165
  • MLS# A11969587
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,511 sqft
  • $281 / sqft
$705,000
6550 Sw 27th St, Miami, FL 33155
  • MLS# A11928457
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,550 sqft
  • $606 / sqft
$939,999
13676 Sw 33rd Ter, Miami, FL 33175
  • MLS# A11979200
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,529 sqft
  • $436 / sqft
$1,539,000
19245 Sw 188th St, Miami, FL 33187
  • MLS# A11903527
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,279 sqft
  • $564 / sqft
$1,849,000
150 Ne 50th Ter, Miami, FL 33137
  • MLS# A12020884
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,438 sqft
  • $761 / sqft
$1,855,000
12453 Nw 23rd Ct, Miami, FL 33167
  • MLS# A12009045
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,483 sqft
  • $306 / sqft
$453,900
3001 Nw 56th St, Miami, FL 33142
  • MLS# A11935073
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 795 sqft
  • $477 / sqft
$379,000
7893 Sw 9th Ter, Miami, FL 33155
  • MLS# A11967916
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,816 sqft
  • $409 / sqft
$742,500
260 Nw 47th St, Miami, FL 33127
  • MLS# A12002600
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 3,476 sqft
  • $964 / sqft
$3,350,000
1712 Sw 13th St, Miami, FL 33145
  • MLS# A12010845
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,514 sqft
  • $358 / sqft
$899,900
13231 Sw 220 St, Miami, FL 33170
  • MLS# A12014305
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 3,600 sqft
  • $764 / sqft
$2,750,000
12620 Sw 188th Ter, Miami, FL 33177
  • MLS# A11937530
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,518 sqft
  • $418 / sqft
$634,900
12025 Sw 83rd Pl, Miami, FL 33156
  • MLS# A12018315
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,404 sqft
  • $541 / sqft
$1,299,500
1721 Sw 24th Ter, Miami, FL 33145
  • MLS# A11851092
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 1,951 sqft
  • $510 / sqft
$995,000
12258 Nw 24th Pl, Miami, FL 33167
  • MLS# A12009922
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,393 sqft
  • $337 / sqft
$470,000
19616 Ne 14 Ct, Miami, FL 33179
  • MLS# A11976810
  • 6 beds
  • 5 baths
  • 4,400 sqft
  • $852 / sqft
$3,750,000
8510 Nw 30th Pl, Miami, FL 33147
  • MLS# A12011640
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 888 sqft
  • $607 / sqft
$539,000
9201 Sw 43rd Ter, Miami, FL 33165
  • MLS# A11935287
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,294 sqft
  • $487 / sqft
$630,000
12308 Nw 23rd Ct, Unit 12308, Miami, FL 33167
  • MLS# A12010353
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,328 sqft
  • $361 / sqft
$479,000