Miami Homes For Sale

Properties Found: 2488 (Displaying 61 - 80)
1485 Nw 57th St, Miami, FL 33142
  • MLS# A12023635
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 844 sqft
  • $502 / sqft
$424,000
348 Ne 118th St, Miami, FL 33161
  • MLS# A11919087
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,216 sqft
  • $451 / sqft
$999,999
254 Nw 43rd St, Miami, FL 33127
  • MLS# A11937141
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,405 sqft
  • $925 / sqft
$1,300,000
16250 Sw 44th Ln, Miami, FL 33185
  • MLS# A11996858
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,307 sqft
  • $282 / sqft
$650,000
15012 Sw 177th Ter, Miami, FL 33187
  • MLS# A12011577
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,393 sqft
  • $316 / sqft
$755,990
11600 Sw 181st Ter, Miami, FL 33157
  • MLS# A12013235
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 2,200 sqft
  • $330 / sqft
$725,000
7262 Sw 120th Ave, Miami, FL 33183
  • MLS# A12019994
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,167 sqft
  • $630 / sqft
$1,995,000
190 Ne 173rd St, Miami, FL 33162
  • MLS# A11966759
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,513 sqft
  • $462 / sqft
$699,000
3135 Sw 7th St, Miami, FL 33135
  • MLS# A11986232
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,387 sqft
  • $566 / sqft
$785,000
16649 Sw 80th Ter, Miami, FL 33193
  • MLS# A11990076
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,770 sqft
  • $277 / sqft
$490,000
12247 Sw 203rd St, Miami, FL 33177
  • MLS# A12016665
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,367 sqft
  • $412 / sqft
$563,000
9591 Sw 52nd Ter, Miami, FL 33165
  • MLS# A12024294
  • 5 beds
  • 2 baths
  • 1,762 sqft
  • $453 / sqft
$799,000
23124 Sw 130th Ave, Miami, FL 33170
  • MLS# A12024393
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,827 sqft
  • $263 / sqft
$480,000
215 S Shore Dr, Miami, FL 33133
  • MLS# A11965562
  • 6 beds
  • 6 baths
  • 4,626 sqft
  • $1,492 / sqft
$6,900,000
23029 Sw 128th Pl, Miami, FL 33170
  • MLS# A12015798
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,442 sqft
  • $312 / sqft
$450,000
351 Ne 117th St, Miami, FL 33161
  • MLS# A12019011
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,371 sqft
  • $602 / sqft
$825,000
10001 Sw 99th Ave, Miami, FL 33176
  • MLS# A11955220
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,982 sqft
  • $462 / sqft
$915,000
5335 Sw 153rd Ave, Miami, FL 33185
  • MLS# A12005615
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,469 sqft
  • $383 / sqft
$563,090
20921 Ne 24th Ct, Miami, FL 33180
  • MLS# A12022886
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,645 sqft
  • $728 / sqft
$1,198,000
10230 Sw 130th Ave, Miami, FL 33186
  • MLS# A11979260
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,121 sqft
  • $354 / sqft
$750,000