Miami Homes For Sale

Properties Found: 2488 (Displaying 801 - 820)
914 Sw 151st Pl, Miami, FL 33194
  • MLS# A12019507
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,775 sqft
  • $304 / sqft
$539,900
13720 Sw 32nd St, Miami, FL 33175
  • MLS# A12012678
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 4,587 sqft
  • $327 / sqft
$1,499,000
610 Sw 66th Ave, Miami, FL 33144
  • MLS# A12020315
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,362 sqft
  • $334 / sqft
$789,999
5250 Sw 62nd Ave, Miami, FL 33155
  • MLS# A12015052
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 4,246 sqft
  • $1,861 / sqft
$7,900,000
2171 Nw 49th St, Miami, FL 33142
  • MLS# A12020214
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 826 sqft
  • $678 / sqft
$560,000
13205 Sw 218th Ter, Miami, FL 33170
  • MLS# A11940328
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,106 sqft
  • $425 / sqft
$895,000
1261 Nw 45th St, Miami, FL 33142
  • MLS# A11996200
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,340 sqft
  • $437 / sqft
$585,000
10120 Sw 127th Ave, Miami, FL 33186
  • MLS# A12020342
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,007 sqft
  • $379 / sqft
$760,000
3080 Sw 111th Ave, Miami, FL 33165
  • MLS# A12018940
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 3,035 sqft
  • $527 / sqft
$1,599,000
8500 Sw 70th St, Miami, FL 33143
  • MLS# A11994941
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 2,458 sqft
  • $895 / sqft
$2,200,000
15022 Sw 127th Pl, Miami, FL 33186
  • MLS# A11994435
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,095 sqft
  • $397 / sqft
$435,000
3345 Sw 109th Ct, Miami, FL 33165
  • MLS# A11988369
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 2,592 sqft
  • $531 / sqft
$1,377,000
13471 Sw 99th Ter, Miami, FL 33186
  • MLS# A11993112
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,848 sqft
  • $449 / sqft
$830,000
412 Nw 41st St, Miami, FL 33127
  • MLS# A11999930
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,500 sqft
  • $930 / sqft
$1,395,000
15436 Sw 119th Ter, Miami, FL 33196
  • MLS# A12007413
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,507 sqft
  • $355 / sqft
$535,000
12805 Sw 193rd Ter, Miami, FL 33177
  • MLS# A11937925
  • 5 beds
  • 2 baths
  • 2,263 sqft
  • $477 / sqft
$1,080,000
9576 Sw 162nd Path, Miami, FL 33196
  • MLS# A12008559
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,964 sqft
  • $374 / sqft
$734,999
1927 Nw 64 St, Miami, FL 33147
  • MLS# A11832658
  • 2 beds
  • 1 bath
$420,000
2434 Sw 19th St, Miami, FL 33145
  • MLS# A11898178
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 2,425 sqft
  • $823 / sqft
$1,995,000
2725 Sw 82nd Ave, Miami, FL 33155
  • MLS# A11973595
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 2,251 sqft
  • $389 / sqft
$875,000