Miami Homes For Sale

Properties Found: 2482 (Displaying 821 - 840)
8200 Nw 31st Ave, Miami, FL 33147
  • MLS# A12009150
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,208 sqft
  • $472 / sqft
$570,000
6065 N Waterway Dr, Miami, FL 33155
  • MLS# A12010069
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,641 sqft
  • $701 / sqft
$1,150,000
1816 Nw 49th St, Miami, FL 33142
  • MLS# A12010164
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,925 sqft
  • $364 / sqft
$699,999
1818 Nw 49 St, Miami, FL 33142
  • MLS# A12010163
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,925 sqft
  • $364 / sqft
$699,999
14085 Sw 179th Ter, Unit 14085, Miami, FL 33177
  • MLS# A12014514
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,319 sqft
  • $325 / sqft
$428,500
8875 Sw 110th St, Miami, FL 33176
  • MLS# A12015501
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,691 sqft
  • $704 / sqft
$1,895,000
2851 Sw 117th Ave, Miami, FL 33175
  • MLS# A12017650
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,925 sqft
  • $581 / sqft
$1,699,517
1816 Nw 49th St., Miami, FL 33142
  • MLS# A12019925
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,925 sqft
  • $364 / sqft
$699,999
1818 Nw 49 St., Miami, FL 33142
  • MLS# A12019912
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,925 sqft
  • $364 / sqft
$699,999
27 Ne 49th St, Miami, FL 33137
  • MLS# A12020314
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,038 sqft
  • $564 / sqft
$1,150,000
1760 Ne 144th St, Miami, FL 33181
  • MLS# A11967301
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 2,194 sqft
  • $570 / sqft
$1,250,000
2175 Sw 25th St, Miami, FL 33133
  • MLS# A11916813
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 3,723 sqft
  • $804 / sqft
$2,995,000
3616 Sw 26th St, Miami, FL 33133
  • MLS# A11956104
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,978 sqft
  • $1,010 / sqft
$1,998,000
2367 Sw 23rd Ter, Miami, FL 33145
  • MLS# A11975104
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,588 sqft
  • $520 / sqft
$825,000
1616 Onaway Dr, Miami, FL 33133
  • MLS# A11975644
  • 8 beds
  • 8 baths
  • 6,194 sqft
  • $1,614 / sqft
$9,995,000
4095 Hardie Ave, Miami, FL 33133
  • MLS# A11993317
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 3,736 sqft
  • $1,444 / sqft
$5,395,000
2370 Nw 96th St, Miami, FL 33147
  • MLS# A12011813
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 874 sqft
  • $635 / sqft
$555,000
13931 Sw 156th Ter, Miami, FL 33177
  • MLS# A12011848
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,536 sqft
  • $482 / sqft
$740,000
9586 Sw 155th Ave, Miami, FL 33196
  • MLS# A12017224
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,036 sqft
  • $456 / sqft
$929,000
13285 Nw 11th St, Miami, FL 33182
  • MLS# A12017714
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,180 sqft
  • $360 / sqft
$785,000