Miami Homes For Sale

Properties Found: 2482 (Displaying 841 - 860)
15931 Sw 61st Ln, Miami, FL 33193
  • MLS# A11879387
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,089 sqft
  • $431 / sqft
$899,998
2610 Sw 17th St, Miami, FL 33145
  • MLS# A11922902
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 2,636 sqft
  • $569 / sqft
$1,500,000
2231 Sw 17th St, Miami, FL 33145
  • MLS# A12000175
  • 2 beds
  • 3 baths
  • 1,375 sqft
  • $654 / sqft
$899,000
15213 Sw 30th Ter, Miami, FL 33185
  • MLS# A12011238
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,704 sqft
  • $293 / sqft
$499,000
6450 Sw 39th Ter, Miami, FL 33155
  • MLS# A12016063
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,108 sqft
  • $631 / sqft
$699,000
5241 Sw 104th Ave, Miami, FL 33165
  • MLS# A12017856
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 2,749 sqft
  • $436 / sqft
$1,199,000
2982 Sw 2nd St, Miami, FL 33135
  • MLS# A11958168
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,691 sqft
  • $707 / sqft
$1,195,000
634 Ne 72nd Ter, Miami, FL 33138
  • MLS# A12015124
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,530 sqft
  • $784 / sqft
$1,200,000
3352 Sw 110th Ave, Miami, FL 33165
  • MLS# A12017020
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,170 sqft
  • $757 / sqft
$2,399,517
, Miami, FL 33145
  • MLS# A12018005
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 802 sqft
  • $810 / sqft
$650,000
14031 Nw 5th Ave, Miami, FL 33168
  • MLS# A11992351
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 936 sqft
  • $800 / sqft
$749,000
14826 Sw 110th Ter, Miami, FL 33196
  • MLS# A11947126
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,136 sqft
  • $346 / sqft
$739,900
8010 Sw 152nd Ave, Unit 211, Miami, FL 33193
  • MLS# A12015967
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 980 sqft
  • $479 / sqft
$469,000
12430 Sw 124th Ter, Miami, FL 33186
  • MLS# A11957427
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,452 sqft
  • $341 / sqft
$495,000
15005 Sw 148th St, Miami, FL 33196
  • MLS# A11959818
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,022 sqft
  • $362 / sqft
$1,095,000
8836 Sw 221 Terr, Miami, FL 33190
  • MLS# A11933660
  • 4 beds
  • 2 baths
$625,000
3021 Sw 12th St, Miami, FL 33135
  • MLS# A12011401
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,445 sqft
  • $588 / sqft
$850,000
15292 Sw 46th Ln Br, Unit 64, Miami, FL 33185
  • MLS# A11980177
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,360 sqft
  • $318 / sqft
$432,500
14239 Sw 10th St, Miami, FL 33184
  • MLS# A12019578
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,720 sqft
  • $387 / sqft
$665,000
3020 Nw 71st St, Miami, FL 33147
  • MLS# A12018916
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,040 sqft
  • $462 / sqft
$480,000