Miami Homes For Sale

Properties Found: 2482 (Displaying 861 - 880)
8374 Sw 152nd Ave, Unit 47, Miami, FL 33193
  • MLS# A12020171
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,450 sqft
  • $293 / sqft
$425,000
, Miami, FL 33168
  • MLS# A12011897
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,135 sqft
  • $372 / sqft
$795,000
7345 Sw 148th Ct, Miami, FL 33193
  • MLS# A12019881
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,699 sqft
  • $327 / sqft
$555,000
3271 Nw 18th Ter, Miami, FL 33125
  • MLS# A12020077
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,787 sqft
  • $386 / sqft
$689,000
17046 Sw 94th Ln, Miami, FL 33196
  • MLS# A12015968
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 3,080 sqft
  • $269 / sqft
$830,000
9127 Sw 96th Ave, Miami, FL 33176
  • MLS# A12018663
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,672 sqft
  • $314 / sqft
$525,000
1405 Sw 122nd Ave, Unit 10-13, Miami, FL 33184
  • MLS# A12019028
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,917 sqft
  • $235 / sqft
$449,999
9474 Sw 125th Ter, Miami, FL 33176
  • MLS# A12016451
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,563 sqft
  • $533 / sqft
$1,899,000
28 Ne 48th St, Miami, FL 33137
  • MLS# A12020044
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,396 sqft
  • $630 / sqft
$879,900
8401 Nw 24th Pl, Miami, FL 33147
  • MLS# A11900199
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,271 sqft
  • $366 / sqft
$465,000
1143 Nw 123rd Ct, Unit 607, Miami, FL 33182
  • MLS# A11982554
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,240 sqft
  • $347 / sqft
$430,000
17434 Sw 143rd Pl, Miami, FL 33177
  • MLS# A12001350
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,406 sqft
  • $387 / sqft
$544,000
2295 Nw 115th St, Miami, FL 33167
  • MLS# A12020019
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,638 sqft
  • $427 / sqft
$699,000
100 Ne 171st Ter, Miami, FL 33162
  • MLS# A11927813
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,264 sqft
  • $411 / sqft
$520,000
1523 Nw 38th St, Miami, FL 33142
  • MLS# A11969960
  • 5 beds
  • 2 baths
  • 1,472 sqft
  • $418 / sqft
$615,000
500 Sw 39th Ct, Miami, FL 33134
  • MLS# A11944489
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,709 sqft
  • $591 / sqft
$1,600,000
2631 Sw 153rd Path, Miami, FL 33185
  • MLS# A12017640
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,403 sqft
  • $301 / sqft
$1,025,000
5181 Sw 5th St, Miami, FL 33134
  • MLS# A12019108
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,572 sqft
  • $477 / sqft
$750,000
1880 Nw 111th St, Miami, FL 33167
  • MLS# A12018920
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,120 sqft
  • $481 / sqft
$539,000
15725 Sw 102nd Pl, Miami, FL 33157
  • MLS# A12018463
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,060 sqft
  • $353 / sqft
$727,000