Miami Homes For Sale

Properties Found: 2482 (Displaying 881 - 900)
74 Nw 117th St, Miami, FL 33168
  • MLS# A11986204
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,201 sqft
  • $483 / sqft
$580,000
10241 Sw 128th Ave, Miami, FL 33186
  • MLS# A11998783
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,968 sqft
  • $404 / sqft
$795,000
20845 Sw 122nd Ct, Miami, FL 33177
  • MLS# A11993203
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,350 sqft
  • $387 / sqft
$522,900
50 Sw 58th Ct, Miami, FL 33144
  • MLS# A12014804
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,294 sqft
  • $386 / sqft
$499,999
1200 Sw 136th Pl, Miami, FL 33184
  • MLS# A12018894
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,687 sqft
  • $409 / sqft
$690,000
7541 Sw 135th Ave, Miami, FL 33183
  • MLS# A12014978
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,612 sqft
  • $527 / sqft
$850,000
2542 Sw 25th Ave, Miami, FL 33133
  • MLS# A12019278
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 860 sqft
  • $929 / sqft
$799,000
11249 Sw 33rd Cir Pl, Miami, FL 33165
  • MLS# A11978067
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,439 sqft
  • $367 / sqft
$527,499
854 Nw 76th St, Miami, FL 33150
  • MLS# A11937853
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,123 sqft
  • $471 / sqft
$529,000
17710 Sw 102nd Ave, Miami, FL 33157
  • MLS# A11998955
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,069 sqft
  • $416 / sqft
$445,000
3720 Poinciana Ave, Miami, FL 33133
  • MLS# A12019651
  • 7 beds
  • 7 baths
  • 3,798 sqft
  • $2,870 / sqft
$10,900,000
16221 Sw 72nd Ter, Miami, FL 33193
  • MLS# A12011147
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,644 sqft
  • $332 / sqft
$545,000
1710 S Miami Ave, Miami, FL 33129
  • MLS# A11949260
  • 7 beds
  • 7 baths
  • 7,534 sqft
  • $929 / sqft
$6,999,000
633 Ne 70th St, Miami, FL 33138
  • MLS# A12001138
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,822 sqft
  • $864 / sqft
$1,575,000
711 Ne 72nd Ter, Miami, FL 33138
  • MLS# A11990478
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,514 sqft
  • $1,050 / sqft
$1,590,000
2956 Nw 44 St, Miami, FL 33142
  • MLS# A12001912
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,219 sqft
  • $435 / sqft
$530,000
7625 Sw 75th Ave, Miami, FL 33143
  • MLS# A11327994
  • 6 beds
  • 4 baths
  • 3,770 sqft
  • $902 / sqft
$3,399,000
1442 Nw 2nd St, Miami, FL 33125
  • MLS# A12018110
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,598 sqft
  • $3,129 / sqft
$5,000,000
16137 Sw 154th Ct, Miami, FL 33187
  • MLS# A11948264
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 3,439 sqft
  • $349 / sqft
$1,200,000
834 Nw 115th St, Miami, FL 33168
  • MLS# A11975620
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,444 sqft
  • $346 / sqft
$500,000