Miami Homes For Sale

Properties Found: 2479 (Displaying 921 - 940)
730 Nw 138th St, Miami, FL 33168
  • MLS# A12007614
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,724 sqft
  • $339 / sqft
$585,000
1111 Nw 77th St, Miami, FL 33150
  • MLS# A12016746
  • 3 beds
  • 1 bath
$450,000
2535 Ne 193rd St, Unit 3209, Miami, FL 33180
  • MLS# A11975256
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,392 sqft
  • $322 / sqft
$448,770
14023 Sw 132nd Ave, Miami, FL 33186
  • MLS# A11971819
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,759 sqft
  • $412 / sqft
$725,000
4750 Nw 21st Ave, Miami, FL 33142
  • MLS# A11996805
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,158 sqft
  • $478 / sqft
$554,000
1360 Sw 16th St, Miami, FL 33145
  • MLS# A11973772
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,538 sqft
  • $745 / sqft
$1,890,000
20305 Ne 10th Ct, Miami, FL 33179
  • MLS# A11910518
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,718 sqft
  • $343 / sqft
$589,000
16540 Sw 145th Ct, Miami, FL 33177
  • MLS# A12015521
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,909 sqft
  • $403 / sqft
$770,000
9902 Hammocks Blvd, Unit 102-60, Miami, FL 33196
  • MLS# A12017132
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 1,364 sqft
  • $293 / sqft
$400,000
14950 Ne 2nd Ave, Miami, FL 33161
  • MLS# A11968216
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 1,991 sqft
  • $384 / sqft
$765,000
3900 Sw 67th Ave, Miami, FL 33155
  • MLS# A11984912
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,525 sqft
  • $489 / sqft
$745,000
9641 Sw 148th Pl, Miami, FL 33196
  • MLS# A12018541
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,480 sqft
  • $439 / sqft
$649,900
13755 Sw 19th Ter, Miami, FL 33175
  • MLS# A12016879
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,536 sqft
  • $433 / sqft
$665,000
7773 Sw 94th Lane, Miami, FL 33156
  • MLS# A12018976
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,446 sqft
  • $441 / sqft
$638,000
12455 Sw 187th St, Miami, FL 33177
  • MLS# A11853761
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,153 sqft
  • $483 / sqft
$556,500
, Miami, FL 33139
  • MLS# A11921454
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,047 sqft
  • $8,205 / sqft
$25,000,000
1100 Ne 110th St, Miami, FL 33161
  • MLS# A11933761
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,817 sqft
  • $396 / sqft
$720,000
1047 Sw 13th Ave, Unit B, Miami, FL 33135
  • MLS# A12009609
  • 4 beds
  • 3 baths
$1,850,000
1047 Sw 13th Ave, Unit A, Miami, FL 33135
  • MLS# A12009601
  • 4 beds
  • 3 baths
$1,850,000
1047 Sw 13th Ave, Unit C, Miami, FL 33135
  • MLS# A12009610
  • 4 beds
  • 3 baths
$1,850,000