Miami Homes For Sale

Properties Found: 2482 (Displaying 941 - 960)
1047 Sw 13th Ave, Unit C, Miami, FL 33135
  • MLS# A12009610
  • 4 beds
  • 3 baths
$1,850,000
1047 Sw 13th Ave, Unit D, Miami, FL 33135
  • MLS# A12009617
  • 4 beds
  • 3 baths
$1,850,000
1601 Sw 20th St, Unit 1, Miami, FL 33135
  • MLS# A12010173
  • 4 beds
  • 3 baths
$1,650,000
2455 Sw 11th St, Unit 7-A, Miami, FL 33135
  • MLS# A11956464
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,344 sqft
  • $428 / sqft
$575,000
1601 Sw 20th St, Unit 2, Miami, FL 33135
  • MLS# A12010180
  • 4 beds
  • 3 baths
$1,650,000
1601 Sw 20th St, Unit 3, Miami, FL 33135
  • MLS# A12010190
  • 4 beds
  • 3 baths
$1,650,000
1601 Sw 20th St, Unit 4, Miami, FL 33135
  • MLS# A12010207
  • 4 beds
  • 3 baths
$1,650,000
7091 Nw 21st Ave, Miami, FL 33147
  • MLS# A11969789
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 612 sqft
  • $538 / sqft
$329,000
1844 Nw 47th St, Miami, FL 33142
  • MLS# A11988898
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,313 sqft
  • $395 / sqft
$519,000
2465 Inagua Ave, Miami, FL 33133
  • MLS# A12018394
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,580 sqft
  • $1,582 / sqft
$2,499,000
12415 Sw 93rd Ct, Miami, FL 33176
  • MLS# A11958391
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,757 sqft
  • $538 / sqft
$945,990
3983 Kumquat Ave, Miami, FL 33133
  • MLS# A11998073
  • 5 beds
  • 5 baths
$6,400,000
4041 S Le Jeune Rd, Miami, FL 33146
  • MLS# A11987613
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 4,208 sqft
  • $1,794 / sqft
$7,550,000
2401 Nw 56th St, Miami, FL 33142
  • MLS# A11959138
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,704 sqft
  • $249 / sqft
$424,990
9422 Nw 26th Ave, Miami, FL 33147
  • MLS# A12010543
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 792 sqft
  • $537 / sqft
$425,000
2845 Sw 67th Ave, Miami, FL 33155
  • MLS# A11982627
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,250 sqft
  • $600 / sqft
$750,000
19500 Sw 115th Ave, Miami, FL 33157
  • MLS# A12014665
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,056 sqft
  • $578 / sqft
$609,900
3190 Sw 133rd Pl, Miami, FL 33175
  • MLS# A11937849
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,410 sqft
  • $485 / sqft
$1,170,000
1385 Nw 28th St, Miami, FL 33142
  • MLS# A12002153
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 1,666 sqft
  • $438 / sqft
$730,000
10506 Sw 89 Place, Miami, FL 33176
  • MLS# A11886388
  • 6 beds
  • 5 baths
  • 6,112 sqft
  • $736 / sqft
$4,500,000