Miami Homes For Sale

Properties Found: 2488 (Displaying 81 - 100)
12230 Sw 123rd Pass, Miami, FL 33186
  • MLS# A11921267
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,793 sqft
  • $287 / sqft
$515,000
820 Ne 83rd St, Miami, FL 33138
  • MLS# A11931244
  • 2 beds
  • 3 baths
  • 2,693 sqft
  • $923 / sqft
$2,485,000
1632 Sw 19th Ter, Miami, FL 33145
  • MLS# A11608085
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,200 sqft
  • $708 / sqft
$850,000
1780 Chucunantah Rd, Miami, FL 33133
  • MLS# A11959157
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,886 sqft
  • $1,387 / sqft
$5,390,000
5750 Sw 67th Ave, Miami, FL 33143
  • MLS# A11857800
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,483 sqft
  • $689 / sqft
$2,400,000
14864 Sw 163rd Ter, Miami, FL 33187
  • MLS# A11838291
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,640 sqft
  • $314 / sqft
$829,900
1519 Sw 103rd Ave, Miami, FL 33174
  • MLS# A11911048
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,696 sqft
  • $442 / sqft
$750,000
1413 N Venetian Way, Miami, FL 33139
  • MLS# A11932345
  • 7 beds
  • 7 baths
  • 10,689 sqft
  • $4,678 / sqft
$50,000,000
10365 Sw 11th Ter, Unit 4-9B, Miami, FL 33174
  • MLS# A11948658
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,815 sqft
  • $353 / sqft
$640,000
11401 Sw 102nd Ave, Miami, FL 33176
  • MLS# A12001735
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,425 sqft
  • $1,029 / sqft
$2,495,000
2129 Nw 59th St, Miami, FL 33142
  • MLS# A12009674
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 988 sqft
  • $395 / sqft
$390,000
11190 Sw 57th St, Miami, FL 33173
  • MLS# A11995752
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,563 sqft
  • $466 / sqft
$729,000
1045 N Venetian Dr, Miami, FL 33139
  • MLS# A11830403
  • 6 beds
  • 7 baths
  • 6,347 sqft
  • $3,150 / sqft
$19,995,000
2937 Sw 21st St, Miami, FL 33145
  • MLS# A11840093
  • 4 beds
  • 5 baths
  • 2,620 sqft
  • $571 / sqft
$1,495,000
12175 Sw 45th St, Miami, FL 33175
  • MLS# A11891642
  • 8 beds
  • 8 baths
  • 6,665 sqft
  • $1,125 / sqft
$7,500,000
79 W Shore Dr, Miami, FL 33133
  • MLS# A11883852
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,718 sqft
  • $1,070 / sqft
$3,979,000
12150 Nw 23rd Ct, Miami, FL 33167
  • MLS# A11912640
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,483 sqft
  • $330 / sqft
$490,000
31 Nw 133rd Pl, Miami, FL 33182
  • MLS# A11924319
  • 6 beds
  • 3 baths
  • 1,902 sqft
  • $447 / sqft
$849,999
12774 Nw 22nd Pl, Miami, FL 33167
  • MLS# A11869114
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,442 sqft
  • $409 / sqft
$590,000
2490 Abaco Ave, Miami, FL 33133
  • MLS# A11934518
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,059 sqft
  • $2,077 / sqft
$2,200,000